7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçeklere etkileyici ve şık bir görünüm kazandırmak ve adeta bir sanat eseri gibi görünmesini sağlamak artık çok kolay oluyor!  Çünkü süslemelerde kullanılan çiçek malzeme İstanbul  içerisinde tüm semtlerden online sipariş yöntemi ile kolaylıkla temin edilebiliyor.  Süslemelerde kullanılan malzemelerin kaliteli ve şık görünmesi hazırlanan çiçek aranjmanının da çok daha etkileyici bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Elbette bu malzemelerin  kaliteli olması da büyük önem taşıyor.  Çiçek süslemelerinde en sık hangi malzemelerin kullanıldığı öne merak ediyorsanız sizlere kurdele çeşitlerini ve aynı zamanda tül çeşitlerini örnek olarak gösterebiliriz.  Kurdele ve tüller son derece geniş bir renk skalası sunabiliyor. Aranjmanlarda kullanılan çiçeklerin renklerine uygun olan ürünlerin tercih edilmesi de kolaylaşıyor.

Çiçek Süsleme Malzemelerinde Geniş Seçenek Yelpazesi

Şifon ve saten kurdele çeşitleri  parlak bir görünüm sergiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor ve böylelikle çiçek tasarımlarının, özellikle buket ve kutu çiçek modellerinin daha şık bir form  kazanmasına yardımcı oluyor. Buruşuk kağıtlar buket tasarımlarına etkileyici bir görünüm kazandırmak için sıklıkla tercih edilen süsleme malzemelerinden biri oluyor. Buruşuk kağıt tasarımları ile  çiçek modellerinin ön plana çıkarılması gayet mümkün!

Süsleme malzemelerinden söz ederken simli tül çeşitlerine de değinmek gerekir.  Gold ve gümüş simli tüller gösterişli ve ihtişamlı bir çiçek aranjmanı hazırlamak için en sık kullanılan malzemelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda tergal tüller ve makara inciler de seçenekler arasında bulunuyor. Hazırlanan aranjmanlar küçük aksesuarlar ile tamamlanabilir.

Kimi zaman çiçek tasarımlarına son derece natürel bir görünüm kazandırmak gerekebiliyor. İşte bu noktada devreye jüt ipler ya da doğal rafya çeşitleri giriyor. Doğal bir görünüm sergileyen krep kağıt çeşitlerinin de  sıklıkla kullanıldığını belirtebiliriz. Bu süsleme malzemelerine göz atmak için online sipariş sitemize tıklayabilirsiniz.

Sepet