7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek; düğün,nişan, doğum günü, sevgililer günü gibi birçok özel günün vazgeçilmez inceliklerinden biridir. Zerafeti ve hissettirdiği duygular ile çok özel anlama sahip olan çiçekler, sevdiklerinizi en mutlu eden armağanlardan biridir. Çiçeğin türü kadar, nasıl sunulduğu da büyük bir öneme sahiptir. Bu noktada çiçek ambalajının oldukça kusursuz ve göz alıcı bir şıklıkta olması gerekir. Bir çiçek ambalajında yer alması gerekli her detayı incelikle düşünen Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bünyesinde barındırdığı kağıt çiçek malzemeleriyle çiçeklerinizde etkili dokunuşlar yaratıyor.

Markamızda yer alan krep kağıt ile, çiçekleriniz hem otantik hem de şık bir görünüm kazanacak. Muhteşem bir dekoratifliğe sahip olan bu kağıtlar, esnek olma yönüyle yırtılmama özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Buketleriniz ile harmanlandığında sade bir şıklığa bürünmektedir. Çiçek, zerafeti ve naifliği ile sevdiklerinize sunduğunuz en güzel parçalardan biridir. Bu yüzden içerisinde yer alan her detayın incelik ve zerafetle harmanlanması gerekmektedir. Markamız bu noktada geniş ürün yelpazesi ile bir çiçekte olması gereken tüm ambalaj ve aksesuar malzemelerine yer vermektedir. Buket ve saksı süslemelerinin en vazgeçilmez detaylarından olan burlap hasırlar, kağıt çiçek malzemeleri arasında yer alan eşsiz detaylardan biridir. Çiçek ambalaj malzemelerinden biri olan buketlik kağıtlar, birbirinden farklı eşsiz tonları ile çiçeklerinizi taçlandıracak cinsten. Dekoratif görünümü ile özel günlerin vazgeçilmezi olan çiçekleri, bambaşka bir güzelliğe ulaştıran buruşuk kağıtlar; mor, yeşil, pembe, hardal, füme ve nude tonlar ile harmanlanıyor. Modern çizgisi ile meç edildiği her çiçekte göz alıcı bir şıklık yaratıyor.

Markamızın nadide çiçek ambalajlarından olan çizgili kraftlar, popüler ürünlerimiz arasında yerini alıyor. Minimal çizgi detayları ile buketlerinize bambaşka bir zerafet kazandırıyor. Mor, siyah ve yeşil çizgili seçeneğiyle her zevke hitap etme özelliğine sahip. 40 mikron kalınlığı ile çiçek aksesuarlarının  en güçlü tamamlayıcılarından olan buketlik ambalajlık kağıtlar, parlak görünümü odağında çiçeklerinize ışıltı kazandırıyor. Yeşil, siyah, mor, kahverengi, ve naturel tonlarıyla harmanlanan bu parçalar, kağıt çiçek malzemeleri arasında en çok tercih edilen şıklıklardan biridir. Siz de çiçeklerinizi kullanacağınız ambalajlar ile taçlandırmak istiyorsanız sayfamızda yer alan ürünleri tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Sepet