7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Firmamız 1995 yılında kurulmuştur. 1995'den günümüze çiçek malzemelerini en iyi kalitede müşterileri ile buluşturan firmamız sektörünün yenilikçi yapısına uygun ürünler sunmaktadır. Düğün, nişan, söz, evlilik yıl dönümü gibi bir çok özel günlerin en özel tasarımlarına ufak dokunuşlar gerçekleştirmiş ve en sevilen ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Her zaman en iyi, en kaliteli ve en yeni ürünlerle hizmet vermekten asla vazgeçmeyecektir. Firmamızın hizmet sunduğu bölgeler arasında yoğun olarak İstanbul gelmekle birlikte Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri olarak ithalat da gerçekleştirmektedir.OASİS VE OASİS markalı tüm ürünler firmamız tarafından direk olarak ithal edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Yeniliğin ve kalitenin adresi olan markamız değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip etmektedir. Teknolojinin gelişimi ile sektörün öncülerinden olan ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isteyen firmamız 'www.cicekmalzemeci.com' web sitesi ile online sektöre adım atmıştır.

Müşterilerimiz web sitemiz sayesinde fiziki mağazamıza gelemeyecekleri durumlarda online sipariş verebilmekte ve ürünlerimizi yakından takip edebilmektedir. Sizlerin memnuniyeti için daima burada olacağımızın, Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri firması olarak sağlam ve kaliteli ürünün adresi olacağımızın sözünü veriyoruz.

Sepet