7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Yazıcılar hayatımızın büyük bir bölümünü kapladı. Evlerimizde bile yer vermeye başladığımız yazıcılar sayesinde istediğimiz her belgeyi fiziksel olarak dönüştürebiliyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran bu araçların nokta vuruşlu, mürekkep püskürtmeli, lazer ve papatya çarklı yazıcılar başta olmak üzere pek çok modeli bulunuyor. Birçok markanın piyasaya sürdüğü yazıcı tasarımları farklı kullanım modları içeriyor. 

Tasarıma ve üretim amacına göre farklılık gösteren yazıcıların en popüleri ise nokta vuruşlu yazıcılardır. Nokta vuruşlu yazıcılar, diğer modeller arasında en rahat kullanılabilen ve en ekonomik olan yazıcı çeşitlerindendir. Nokta vuruşlu yazıcıların diğer bir adı iğneli yazıcıdır. Bu yazıcı türleri, baskı yapmayı sağlayan iğnecikler yardımıyla çalışır. Bu nedenle adı iğneli yazıcı olarak da geçer.

Nokta vuruşlu yazıcılar en eski yazıcı tipi olsalar da hala sevilerek kullanılır. Bu cihazlar yazıcı şeridi ile çalışır. Uzun ömürlü bir kullanım sunan nokta vuruşlu yazıcılar, bünyesinde bulunan yazıcı şeritler ile bilgisayar ekranındaki her yazıyı belge haline getirir. Genelde rulo halinde satılan yazıcı şeritleri, sitemizde de mevcuttur. Çiçek Malzemeci kalitesiyle müşterilerimize sunduğumuz şeritler yazıcı modellerinize uyum sağlayarak özel günlerde kullanılabilir.

Yazıcı Şeridi Nedir?

Yazıcı şeridi, nokta vuruşlu yazıcıların olmazsa olmaz parçalarındandır. Bünyesinde mürekkepli bir bez barındıran bu şeritler, diğer yazıcı şeritleri gibi bilgisayarın yazdırma komutuyla çalışır. Refil de denilen bu mürekkepli bez, nokta vuruşlu yazıcılarda bulunan iğnelerin oluşturduğu baskıyı kağıda aktarır. Mürekkepli bez bulunan yazıcı şeritleri sayesinde, bilgisayardaki tüm görüntü ve şekiller kusursuz bir biçimde kağıda işlenir. 

Yazıcı şeridi ömrü, mürekkepli beze bağlı olarak belirlenir. Refilin uzunluğu ne kadarsa, yazıcı şeridinin ömrü de o kadardır. Şeritler bittiğinde yazıcıdan çıkarmak ve yerine yenisini yerleştirmek oldukça basit bir işlemdir. Eğer biten ürünün yerine yenisi konmazsa istenen kalitede baskılar alınmaz ve özel günlere yaraşır bir görüntüden uzak kalınır.

Yazıcı şeritleri, baskının yoğun olduğu kurumlarda oldukça sık kullanılır. Ancak düğün gibi özel günlerde, çelenk ve sepetlere yerleştireceğiniz özel baskılı şeritler, günün önemini daha çok ortaya çıkarır. Kusursuz işlemelerin ve yazıların düzgün bir biçimde aktarıldığı yazıcı şeritleri ile tüm özel günlerinizi daha sevimli hale getirebilirsiniz. Çiçek Malzemeci olarak sizlere sunduğumuz yüksek kalitedeki yazıcı şeritleri, her türlü kullanıma uygundur. 

Yazıcı Şeridi Fiyatları

Yazıcı şeritleri, kullanıldığı yazıcı türüne göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle ürünü temin etmeden önce yazdırma işleminin kullanılacağı mekân, yazdırma sıklığı, yazıcı modeli ve şeritlerin ürün kalitesi gibi özellikleri kafanızda netleştirmelisiniz. Tüm bu detaylar, yazıcı şeridinin fiyatını belirleyen özelliklerdir. 

Ayrıntılar belirginleştiğinde, firmamızdan dilediğiniz zaman yazıcı şeridi çeşitlerini sipariş verebilirsiniz. Tüm müşterilerimize sunduğumuz dayanıklı ve uzun ömürlü yazıcı şeritlerimizle, tüm kullanım alanlarında fayda sağlayacak ürünlere sahip olabilirsiniz. Sadece özel günler için değil, diğer tüm baskı işlemleriniz için de yazıcı şeritlerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz sitemizden, dilerseniz fiziksel mağazamızdan yapacağınız yazıcı şeridi alışverişi ile bütçenize zarar vermeden istediğiniz ürüne kavuşabilirsiniz.

Kalite ve uygun fiyatı birleştiren Çiçek Malzemeci, sizlere en uygun hizmeti vermek için özenle çalışır. Dikkatle paketlediğimiz yazıcı şeritlerimiz kargo esnasında hasar almaz ve sizlere güvenli bir kullanım sunar. Özellikle çelenk gibi ürünlere özenle yazılmış yazılar eklemek istiyorsanız, sitemizden temin edeceğiniz yazıcı şeritleri tam size göre. 

İnternet mağazamızdan yapacağınız alışveriş sadece yazıcı şeritleri ile sınırlı değildir. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz bir buket hoş kokulu çiçekleri süsleyebileceğiniz rengarenk kağıtlar, göz alıcı kaliteli kurdeleler, hoş bir görünüm sergileyen kutular ve bitkilerle ilgili her türlü ürün ve aksesuar sitemizde bulunmaktadır. Çiçek Malzemeci kalitesiyle birleşen ürünlerimiz, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Argox Yazıcı Şeridi
Ürün Kodu: y1
Düğün sepet ,çelenk ve çeşitli organizasyonlarda kullanabileceğiniz ürün
Sepet