7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci
Toptan Çiçek Teli

Özel günlerin vazgeçimez parçalarından olan çiçekler, hayatınızda sizin için en önemli yere sahip olan insanlara ithaf edeceğiniz en güzen inceliktir. Tercih edeceğiniz çiçeğin türünün yanı sıra, sunumu da önemli bir yere sahiptir. Bir çiçek ne kadar güzel olursa olsun, güçlü bir ambalajı ve süslemesi olmadığı sürece yetersiz kalacaktır. Doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü ve anneler günü gibi özel anlarda hediye edeceğiniz çiçeğin, etkileyici bir auraya sahip olması gerekir. Bu noktada Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bünyesinde barındırdığı geniş ürün yelpazesi ile, bir çiçekte yer alması gereken her detayı incelikle düşünmektedir. Çiçek ambalajının en gerekli malzemeleri odağında toptan çiçek teli satışını da sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Markamız, çiçek malzemeleri ve aksesuarları kapsamında birçok ürünü sizlerle buluşturuyor. Buketlik kağıtlardan dekoratif mandala, rengarenk kurdelalardan kalp kadife çubuklara kadar her detaya yer vererek, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt buluyor. Kaliteli ve yenilikçi imajıyla çiçek ambalajları odağında hizmet veren Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, tüm ürünlerinde şıklık ve inceliği beraberinde getiriyor. Bünyesinde barındırdığı çiçek malzemeleri arasında yer alan toptan çiçek teli, sağlamlığı ve sade şıklığı ile buketlerinizde-saksılarınızda etkili dokunuşlar yaratıyor. Naturel kaplamalı çiçek teli, işlevinin yanı sıra görünümü ile de sıkça tercih edilenler arasında yer alıyor. Markamız, toplu iğneden bağ makasına, opipi slefon jelatinden yaka çiçeğine kadar, çiçek malzemeleri dendiğinde akla gelen her ihtiyacı düşünüyor. Çiçeğin arasına koyacağınız not kartlarına dahi yer vererek, duygularınızı somut bir şekilde kalıcı hale getirmenizi sağlıyor. Makara inci,kulplu sepet, elyaf kurdela ve renkli balon satışını da hizmetinize sunarak, çiçek ambalaj konusunda hiçbir detayı atlamıyor.

Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bünyesinde barındırdığı geniş ürün yelpazesinde kaliteli ve yenilikçi bir stratejiyle hizmet vermektedir. Çiçek kapsamında gerekli olan her aksesuar ve ambalaj malzemesine yer vererek, tüm incelikleri düşünmektedir. Toptan çiçek teli dahil birçok ürününde uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Siz de çiçek ambalajı odağında kaliteli ve modern şıklıkta bir konsept yaratmak istiyorsanız, sayfamızda yer alan ürün ve aksesuarları tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Sepet