7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Herhangi bir organizasyon gerçekleştirirken, alanda bulunan herşeyin şık ve kusursuz olması gerekir. Yer alan küçücük detaylar dahi kendi arasında uyum göstermelidir. Bu aşamada süsleme malzemelerinin önemi büyüktür. Çok sıradan bir yeri bile bu ürünlerle bambaşka bir mucizeye dönüştürebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Çiçek Malzemeci olarak, birbirinden güzel organizasyon süsleme malzemeleri satışı gerçekleştirmekteyiz. Üstelik her konsept ve ortama uygun malzemelerimiz, kalite ile harmanlanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Birbirinden Farklı Kurdela Seçenekleri

Organizasyonlar, çeşitli konsept ve türde olabilirler. Bu aşamada süsleme için kullanacağınız malzeme oldukça önemlidir. Organizasyonun türü ne olursa olsun, süsleme yapılacak alanda küçük dokunuşlar yaparak müthiş bir aura oluşturabilirsiniz. Üstelik bunları yaparken sayfamızda yer alan süsleme malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Kurdelalar, organizasyonun olmazsa olmazlarından biridir. Küçük yerleri, ya da öne çıkarmak istediğiniz detayları kurdela kullanarak şık bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Firmamızda vücut bulan kurdela çeşitli arasında şifon olanlar, ince ve zarif formlarıyla organizasyonlarda kullanılacak en nadide detaylardan biri oluyor. Tül yapıları nefis bir şıklık yaratırken, kullanıldığı alanda modern bir görünüm oluşturuyor. Üstelik renk konusunda da sınır tanımayan bu ürünler; sarı, mor, beyaz, pembe ve kırmızı tonlarıyla harmanlanıyor. Bunun yanı sıra şifon kurdelalarda; mürdüm, lila, bordo, yeşil ve fuşya renklerini de deneyimleyebilirsiniz. Tercihinize göre seçimde bulunabileceğiniz kurdelalar, her türlü organizasyona uyum sağlayacak cinsten. Alanınızı bu ürünlerle renklendirebilir, sıcak bir enerji oluşturabilirsiniz.

Jüt kurdelalar ise, organizasyonun en etkili detaylarından biri oluyor. Bünyesinde barındırdığı sadelik ve naturel görünüm ile her türlü süslemede kullanılabilme avantajına sahip. Organizasyonda yer alan çiçekleri ya da öne çıkarmak istediğiniz detayları jüt kurdelalar sayesinde farklı bir şıklığa bürüyebilirsiniz.

Dekoratif Aksesuarlara Yer Verin

Organizasyon alanında dekor bir görünüm elde etmek istiyorsanız birbirinden farklı ve şık aksesuarları Çiçek Malzemeci'de bulabilirsiniz. Çiftli kalp kutular; nişan, söz ve sevgililer günü konsepti için oldukça uygun bir alternatif. Minimal formu ile içine dilediğiniz detaylar serpiştirebilir, romantik bir hava yaratabilirsiniz. Hatta içerisine kuru çiçekler koyarak, nefis bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Dekoratif aksesuarlardan bir diğeri ise; krep kağıtlar oluyor. Naturel rengi ve sade şıklığı ile organizasyonların en soft dokunuşları arasında yer alıyor. Bu kağıtları bir masanın üzerinde ya da dilediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz. Esnek bir yapıya sahip olan krep kağıtlar, kolay şekil alabilme özelliği ile kullanım açısından oldukça konforlu bir seçenek! Kullanıldığı alanı modern bir görünüme ulaştıran bu ürünler, sadeliğinin zerafeti ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu yüzden krep kağıtları her alan ve konseptte değerlendirebilmeniz mümkün.

Organizasyonun en göz alıcı şıklıklarından biri ise tüller oluyor. Rengarenk görünümleri ve kaliteli dokusu ile tüm konsept çeşidine uyum sağlarken, zerafeti de beraberinde getiriyor. Süsleme malzemesi dendiğinde akla ilk gelen tül; canlı renklerin dışında soft tonlarla da harmanlanarak hizmetinize sunuluyor. Sayfamızda yer alan tergal tüller, renk yelpazesi konusunda oldukça zengin olmakla birlikte, her zevk ve süsleme stiline hitap ediyor.

Organizasyon gerçekleştirirken küçük detaylara yer vermeyi unutmayın! Bu aşamada sayfamızda yer alan dekoratif kuşlardan faydalanabilirsiniz. Rengarenk formları ve sevimli görünümleri ile her konsepte uyum sağlayabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Kullanıldığı alanda etkili dokunuşlar yaratırken, minimal yapısıyla da şık detaylardan oluyor. Naturel ve canlı renklerde bulabileceğiniz dekoratif kuşları, firmamız ayrıcalığıyla deneyimleyebilirsiniz. 

Bir alanda organizasyon gerçekleştirecekseniz, minyatür seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Yapışkan uğur böcekleri bu aşamada oldukça sevimli bir alternatif oluyor. Çok amaçlı dekoratif olarak kullanılan bu ürünler, yapıştırılma özelliği ile her alanda tercih edilebiliyor. Üstelik rengarenk formu ile şık ve etkili detaylar arasında yerini alıyor. Çocuklarınızın doğum günlerinde bu minimal güzellikleri tercih edebilir, canlı bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kırmızı, mavi ve pembe tonlarıyla harmanlanan uğur böcekleri, yapıştırıldığı noktada öne çıkarak hoş bir ambiyans yaratıyor. Üstelik bu ürünleri karışık renklerde de bulabilmeniz mümkün!

Dekoratif amaçlı kullanılabilen kulpu sepetler, markamızın öne çıkan detayları arasında yerini alıyor. 5 farklı ölçüde olmakta birlikte, naturel ve şık bir görünüm sergiliyor. İçi boş olan bu sepetler, kuru çiçekler ya da herhangi bir aksesuar ile taçlandırılabilir. İç içe takım olarak satılarak, her konsept türüne uyum sağlayabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor.

Kalpler ve Nazar Boncukları

Organizasyonda en çok öne çıkan detaylar arasında nazar boncukları alıyor. Minnacık rengarenk formları ve sevimli görünümleriyle kullanıldığı alanda şık bir görünüm sergiliyor. Çengel detayı ile dilediğiniz yerde kullanabilir, etkili dokunuşlar yaratabilirsiniz. Üstelik renk konusunda da oldukça zengin bir içeriğe sahip. Pembe, mavi, açık mavi tonlarıyla harmanlanan nazar boncukları, dinamik bir enerji yaratıyor. Her türlü organizasyonda kullanılabilme avantajı ile sıklıkla tercih edilen aksesuarlar arasında! Ponponlu renkli formuyla da vücut bulan bu ürünler, doğum günü, söz, nişan vs her konsepte uygun olma özelliğine sahip. 

Organizasyon süsleme malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen detaylardan biri kuşkusuz kalp çubuklardır. Dekoratif olarak kullanılabilen bu ürünler, minimal ve şık formuyla tüm organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Özellikle Sevgililer Günü, doğum günü ve evlilik teklifinin vazgeçilmez şıklıkları rasında yerini alıyor. Bu kalpler sayesinde romantik bir ambiyans oluşturabilir, sevdiklerinizin başını döndürebilirsiniz. Üstelik çeşitli paketlemelerde de görsel amaçlı kullanabilirsiniz. 

Organizasyon'da İhtiyaç Duyduğunuz Her Malzeme Burada!

Herhangi bir organizasyon gerçekleştirirken birçok malzemeye ve aksesuara ihtiyaç duyarız. Bu noktada Çiçek Malzemeci, bünyesinde barındırdığı geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyor. Organizasyon bazında gereksinim duyduğunuz her detayı büyük bir incelikle ele alıyor. İğneden makasa, dekoratif iplerden kurdelalara kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Üstelik bunları şıklık ile harmanlyarak uygun fiyat çerçevesinde hizmetinize sunuyor. 

Doğal rafyalar, kraft kağıtlar, zımb, telleri, parlatıcılar ve daha aklınıza gelen her malzemeye yeren Çiçek Malzemeci, tüm gereksinimlerinizi düşünüyor. Organizasyon dendiğinde akla ilk gelen isim olmamızın sebebi, geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli çizgimizden kaynaklanıyor. Profesyonel slikon tabancasından kartlık stckers a kadar yer verdiğimiz firmamızda, her daim sizlerin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Yuvarlak dekoratif kutular ve minimal aksesuar seçeneklerimizle organizasyonlarınızda şık dokunuşlar yaratırken, kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Üstelik ürünlerimizin her biri, tüm organizasyon ve konseptlere uyum sağlayabilme özelliğine sahip. Bu noktada ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlar sergiliyoruz.

Organizasyonunuzdaki Şık Detaylarınız Sadece Bir Tık Uzaklıkta

Organizasyon gerçekleştirilirken, her detayın şıklık ve kusursuzlukla taçlandırılması gerekir. Bu yüzden uyum ve zerafet en önemli kriterlerden biridir. Sayfamızda yer alan ürünler, hem çok zarif hem de fazlasıyla kusursuzluk içeriyor. Bu yüzden satın alma işlemini gerçekleştirirken %100 memnuniyetle ayrılacağınızın garantisini veriyoruz. Üstelik ihtiyacınız olan organizasyon süsleme malzemelerine sadece bir tık ile ulaşabilmeniz mümkün! Zahmetsiz, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir alışverişin keyfini online olarak deneyimleyebilirsiniz. Üstelik  keyifle alışveriş yaparken, uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor. Cazip rakamlar odağında en kaliteli süsleme malzemeleri satın almak istiyorsanız rotanızı Çiçek Malzemeci'ye çevirebilirsiniz.

Sepet