Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Gösterişli ve bir o kadar da göz alıcı bir görünüm sergileyen nişan çiçekleri büyük bir özenle hazırlanıyor. En taze ve en güzel çiçekler itina ile seçiliyor ve mevsimin en güzel yeşillikleri ile süslenerek muhteşem bir görünüm kazanması sağlanıyor. Bu kadar özenle hazırlanan çiçek aranjmanları da kullanılan tüm malzemelerin de şık ve kaliteli olması gerekir. İşte bu noktada devreye nişan çiçeği süs malzemeleri  koleksiyonumuz giriyor.

En sık kullanılan ve en güzel ürün modellerinden oluşan nişan çiçeği süs malzemeleri arasında ihtiyacınız olan malzemeleri eksiksiz bir şekilde bulabilirsiniz.  Kurdele çeşitleri nişan çiçeklerinde en çok kullanılan süsleme malzemelerinin başında geliyor. Bu nedenle sitemizde sizlere hem kalın hem de ince kurdele modellerini geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz. Aradığınız tüm kurdele çeşitlerini saniyeler içerisinde karşınızda göreceksiniz.

Nişan Çiçeği Süsleme Malzemelerinde Geniş Model Seçeneği Yelpazesi

Üstelik saten, şifon ve elyaf gibi farklı dokularda dizayn edilen kurdele modellerini bir arada inceleme şansınız mevcut.  Makara şeklinde sarılmış bir formda adresinde teslim edilen kurdele çeşitlerini ihtiyaç duyduğunuz miktarda keserek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde çiçek süsleme tülleri de bulunuyor. Nişan çiçeklerine  zarif ve muazzam bir görünüm kazandırmanızı sağlayan çiçek tülü çeşitlerini hemen mercek altına alın.

Paket ipi ve çiçek çeşitleri de koleksiyonumuz içerisinde incelemeniz için sizi bekleyen süsleme malzemeleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda çiçek süngeri çeşitlerine de göz atabilir ve uygun fiyatlardan faydalanmak için sepetinize çiçek süngerinden de ekleyebilirsiniz. Kalpli çubuklar ya da dekoratif balonlar gibi  pek çok farklı ürün çeşidinden oluşan bu koleksiyon içerisinde aksesuar modelleri de bulunuyor.

Kulplu sepetler ya da silikon tabancaları gibi nişan çiçeği hazırlamak için kullanabileceğiniz pratik malzemeleri de sizlerle buluşturuyoruz. Dekoratif mantarlar ya da nazar boncukları gibi  hazırladığınız çiçek aranjmanına çok daha şık bir görünüm kazandıracak olan aksesuarlar da sepetinize pratik bir şekilde atabileceğiniz ürünlerdir. Sizlere nişan çiçeği süsleme malzemeleri için  en uygun fiyatları sunuyor ve cazip fiyat avantajından yıl boyunca faydalanmanızı sağlıyoruz.

Sepet