7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Organizasyonun en temel detaylarından biri kuşkusuz süsleme malzemeleridir. Şık ve dekor görünüm elde etmek istiyorsanız çeşitli süsleme ürünlerinden faydalanmanızı öneririz. Konseptiniz ne olursa olsun kullanılan eşyaların, naif inceliklerle taçlandırılması gerekir. Aksesuarlar ve süsleme malzemeleri ile bulunduğunuz alanda hoş bir aura yaratabilirsiniz. Özellikle organizasyon yapılacak mekanda masaların kusursuz görünmesi gerekliliği kaçınılmazdır. Çiçek Malzemeci olarak sayfamızda yer alan birbirinden şık masa süsleme malzemeleri konseptlerinizle buluşmayı bekliyor.

Dekoratif Detaylara Yer Verin

Söz, nişan, doğum günü, şık bir davet ve Sevgililer Günü gibi organizasyonlarda, çeşitli konseptler yapılarak hoş bir ambiyans oluşturulabilir. Organizasyon gerçekleştirilecek alanda yer alan tüm detayların kusursuz ve ışıltılı olması gerekir. Önceliğin ise masalara verilmesi doğru olacaktır. Bu yüzden masa süsleme malzemelerine yönelmeniz gerekmektedir. Örneğin konseptiniz bir nişan olacaksa, masalarınızı ihtişamlı bir şekilde süsleyebilirsiniz. Minimal detaylar kullanarak çeşitli şıklıklara yer verebilirsiniz. 

Firmamızda vücut bulan süsleme malzemeleri, masanızı eşsiz bir forma ulaştırırken, yüksek kaliteyi beraberinde getiriyor. Romantik bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız çift kalpli kutulardan faydalanabilirsiniz. İçerisine kuru çiçekler serpiştirirseniz daha göz alıcı bir hava yaratabilmeniz mümkün olacaktır. 

Özel günlerde bulunduğunuz mekanda küçük detaylarla etkili dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Sayfamızda öne çıkan malzemelerden biri de yuvarlak kutular oluyor. Bu kutuları boş formu ile  dekoratif olarak kullanabileceğiniz gibi içine minik minik aksesuarlar yerleştirerek daha ihtişamlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz, kırmızı, siyah, pembe, bordo ve kahverengi tonlar ile harmanlanan bu ürünler, her konsepte uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda konseptte kullandığınız renklerle de nefis bir ahenk yakalayarak, dekor bir görüntü oluşturmaktadır. 6 takım halinde satışa sunulan dekoratif kutuları, dilediğiniz stil ile kullanabilmeniz mümkün.

Minimal Aksesuarlardan Faydalanın

Özel günlerinizde hoş bir konsept oluşturmak istediğinizde en çok önem vermeniz gereken konu masa süslemesi olmalıdır. Çünkü bu aşamada dikkatleri üzerine toplayan detay kuşkusuz ihtişamlı masalar olacaktır. Büyük aksesuarların yanı sıra minimal detaylardan faydalanırsanız, masalarınızda küçük ve etkili dokunuşlar yaratabilirsiniz. 

Masa süsleme malzemeleri arasında yer alan rengarenk uğur böcekleri, çok amaçlı dekoratif olarak kullanılabilmektedir. Masalarınızın üzerindeki tüllere yapıştırılabilme özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Ahşap malzemeden üretilmekle birlikte, sevimli bir görünüm sergilemektedir.

Uğur böcekleri, geniş renk yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır. Her konsept ile uyum sağlayabilme özelliği aslında renk konusundaki çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. Çiçek Malzemeci olarak bünyemizde yer verdiğimiz her üründe "çeşitlilik" ve "şıklık"kavramlarına dikkat etmekteyiz. Minyatür dekoratif uğur böceklerini; kırmızı mavi, pembe ve karışık tonlarla harmanlayarak beğeninize sunmaktayız. 

Masa süslemelerinde zarif detaylardan biri ise nazar boncukları oluyor. Rengarenk görünümleri ile dinamik bir enerji oluştururken çengel detayları sayesinde her yerde kullanılma avantajını beraberinde getiriyor.  Pembe, mavi, açık mavi ve ponponlu renk seçeneği ile öne çıkan nazar boncukları, masalarda kullanıldığında minik şıklıklar yaratıyor.

Kalp Çubuklar ile Romantik Bir Ambiyans Oluşturun

Romantik bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız masanızın şık olmasına özen göstermelisiniz. Bu noktada masa süsleme malzemeleri kullanarak şık nüanslar yaratabilirsiniz. Kalp çubuklar, en şık detaylardan olmakla birlikte masada kullanıldığında dikkatleri üzerine çekecek bir forma sahip oluyor. Paketlemelerde kullanılabileceği gibi masalarda da oldukça dekor  bir duruş sergiliyor. 12 adet olarak satışa sunulan bu ürünleri kırmızının en güzel tonunu bünyesinde barındırıyor. Kadife formu ise tasarıma ayrı bir şıklık kazandırıyor. 

Kalp çubukları; Sevgililer Günü, doğum günü ve birçok romantik konseptte kullanabilirsiniz. Kullanıldığı alanda en göz alıcı detay olma özelliğine sahip olmakla birlikte, canlı bir görünüm kazandırıyor. 

Kurdelaların Zerafetiyle Masalarınızı Taçlandırın

Kurdelalar, organizasyonların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadır. Masa süslemesi gerçekleştirirken çeşitli kurdela seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle şifon formda olanlar, incecik tül yapısı ile oldukça zarif bir görünüme sahip oluyor. 

Masa süsleme malzemeleri arasında vücut bulan bu ürünler geniş renk yelpazesiyle de her konsepte uyum sağlayabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Soft tonlar ile harmanlandığı gibi canlı renkleriyle de öne çıkan süsleme malzemeleri arasında yerini alıyor.

Sayfamızda vücut bulan kurdela seçeneklerinden biri de saten formda karşımıza çıkıyor. Rengarenk saten kurdela seçeneklerini Çiçek Malzemeci ayrıcalığı ile deneyimleyebilirsiniz. Süslemeye dair her detayı büyük bir incelikle ele alan firmamız, hiçbir ayrıntıyı atlamıyor. İncecik saten kurdelaları masalarınızın üzerinde kullandığınız bir aksesuar ile taçlandırabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Grogren kurdelalar, markamızın en şık ürünleri arasında kendini gösteriyor. Özel günleriniz için dekoratif dolgun olan bu kurdela, her alanda kullanılabilme avantajını sizlerle buluşturuyor. Mat görünümü ise sofistike bir hava yaratıyor. Masanızda bulunan büyük ebatlı aksesuarları bu kurdelalar ile taçlandırabilirsiniz. 

Masa Süslemelerinde Tüllerden Faydalanın

Organizasyon gerçekleştirirken en çok dikkat edilmesi gereken detay kuşkusuz masanızın şıklığıdır. Bu aşamada yer alan her unsurun kusursuzluk ile harmanlanması gerekmektedir. Konseptiniz ne olursa olsun, masanızı tül detaylarıyla taçlandırabilirsiniz. 

Çok amaçlı dekorlarda kullanılabilen bu parçalar, tercih edildiği alanda bambaşka bir hava yaratıyor. Sertleştirilmiş formda olan bu ürünler, yüksek kaliteyi de beraberinde getiriyor. Masalarda kullanıldığı takdirde mekanda nefis bir şıklık yaratırken, ambiyans konusunda her konsepte uyum sağlama özelliğini de beraberinde getiriyor. 

Sayfamızda yer alan ve masa süsleme malzemelerinden olan tergal tüller, renk konusunda da sınır tanımıyor. Rengarenk tonlar ile harmanlanan bu ürünlere yüksek kalitede ulaşabilmeniz mümkün. Krem, fuşya, kırmızı, mor ve beyaz olarak karşımıza çıkan tül seçeneklerimiz, muhteşem dokusu ile oldukça tok bir görünüme sahip. Bunun yanı sıra yeşil, turuncu, lila ve pembe tonlarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Masanızın üzerindeki çiçek ve şık aksesuarları tergal tüllerle öne çıkarabilirsiniz. 

En Kaliteli Masa Süsleme Malzemeleri

Çiçek Malzemeci olarak, bünyemizde vücut bulan her ürünü şıklık ile harmanlayarak hizmetinize sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza çözüm bulurken daima kalite stratejisi ile hareket etmekteyiz. En kaliteli masa süsleme malzemelerini firmamızdan temin edebilir, yüksek kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. Süsleme odağında gereksinim duyduğunuz her detayı büyük bir titizlik ile düşünüp satışa sunmaktayız. 

Masa süsleme malzemeleri arasında en çok öne çıkan ürünlerden biri kağıt telalar oluyor. Dokusuz ince formu ile kolayca şekil alabilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Masalarınızın üzerinde bu ürünler ile şık detaylar yaratabilirsiniz. Her nevi organizasyon için uygun olan kağıt telalar, tüm konsept stillerine uyum gösterebilmektedir.

 Üstelik renk konusundaki çeşitliliği de her zevke hitap etme niteliğini öne çıkarıyor. Soft tonlarda bulabileceğiniz kağıt telaları, canlı renklerde de sayfamızdan satın alabilirsiniz. Üstelik sadece bir tık ile online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 

Masaların üzerinde kullanabileceğiniz en dekoratif ürünlerden biri ise kulplu sepetler oluyor. Naturel rengi ve minimal formu ile her konseptte öne çıkan parçalar arasında yerini alıyor. 5'li takım olarak hizmetinize sunulan bu ürünler, çok amaçlı olarak kullanılabilmektedir. 

İçerisine çiçekler yerleştirdiğinizde ise ürüne bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz. İç içe küçükten büyüğe doğru 5 farklı ebatlarda vücut bulan kulplu sepetler, tüm organizasyonlarda değerlendirebilirsiniz. Sade şıklığı ile en doğru masa süsleme malzemeleri alternatiflerden biri olduğunu da dile getirebiliriz.

Toptan Masa Süsleme Malzemeleri

Özel günlerde, davetlerde, söz ve nişanlarda, düğünlerde, doğum günü partilerinde ve daha pek çok kutlamada kusursuz bir organizasyon kuşkusuz hepimizin hayalidir. Organizasyon şirketlerince yapılan ya da bizzat sizin yaptığınız süslemeler ve özellikle masa süslemeleri ortamdaki tüm dikkati üstüne çeker. Masaların üzerine konulan tabaklar, peçeteler, yiyecekler, bardaklar, kaşık çatallar ve sunum gereçleri masa örtüsü ile bir uyum yakaladığında muazzam bir sofra oluşacaktır.

Masa örtülerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır: Kullan at masa örtüleri, kumaş masa örtüleri, plastik masa örtüler ve kağıt masa örtüleri gibi.. Toplu organizasyonlarda, kutlamalarda ve özel günlerde masalar büyük bir sevinç ve  titizlikle süslenir. Toplu masa örtüsü bu esnada işinizi kolaylaştıracak en temel malzemedir. Toptan masa süsleme malzemeleri arasında en çok dikkat çeken masa örtüsüdür. Sonrasında ise masalarda kullanılan harfler ve kuru çiçekler oluyor. Toptan masa süsleme malzemesi alacaklar; sırasıyla masa örtüsü, harfli süsler, kuru çiçekler, sepet ve vazolar, şamdanlar, kağıt dekoratif süsler ve tüllere göz atmalılardır.

Masalar; organizasyonların, kutlamaların, açılışların, söz ve nişanların hatta doğum günü partilerinin pop starıdır. Bundan ötürü masaların gösterişli ve özenli olması oldukça önemlidir. Bazen sadece bir masa değil belki yüzlerce masanın hazırlanması gerekiyor. Bu gibi toplu davet ve kutlama durumlarında masaları süslemek için toptan masa süsleme malzemeleri tercih etmelisiniz. Bu sayede tüm masalar bir uyum içerisinde olacaktır. Hem şık hem de uygun fiyata dizayn edilmiş bu masalar misafirlerinizin de sizin de hoşunuza gidecek.

Toptan masa süsleme malzemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmektir. Uygun fiyat garantisi, hızlı kargolama, çeşitlilik ve güçlü stok ile toptan masa süsleme malzemeleri gibi pek çok toptan ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajı Sizleri Bekliyor

Masa süsleme malzemelerini en kaliteli biçimde temin edebileceğiniz adres kuşkusuz Çiçek Malzemeci oluyor. Ürünlerin her birinde yüksek kalite ve şıklığı göz önünde bulundurarak kusursuz bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü süsleme malzemelerinde hiçbir detayı atlamayarak profesyonel çözümler sunuyoruz. 

Üstelik tüm bunlarla birlikte uygun fiyat avantajını da sizlerle buluşturuyoruz. Sayfamızda yer alan ürünlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşırken, makul fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Özel günlerden biri olan nişan, koca bir ömre yelken açan çiftlerin en mutlu olduğu anlardan biridir. Bu noktada yer alan her detayın kusursuzlukla taçlandırılması gerekmektedir. Özellikle nişan organizasyon odağında öne çıkan şıklıklar arasında masalar yer almaktadır. Böylesi özel bir günün heyecanını yaşarken masanızın zarif ve ışıltılı olması gerekmektedir.

Söz ve nişan organizasyonlarına , özenle hazırladığınız masa şıklığınızla damganızı vurabilirsiniz. Kendi ışıltınızı dekoratif ürünlere de yansıtmanız en doğru hamle olacaktır. Masanızı tül detaylar ve minimal aksesuarlarla meç edebilir, nefis bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Çeşitli dekor ürünleri, mumlar, şamdanlar ve krep kağıtlar kullanarak o konsepte uygun detaylara yer verebilirsiniz. 

Masa süslemesi için gereken şey, zerafet ve ışıltıdır. İhtişamı sevenler için renkli minimal detaylar oldukça şık bir alternatif. Sayfamızda yer alan dekoratif malzemeler, sadece bir tık uzaklığınızda! Üstelik cazip fiyat seçenekleri de sizleri bekliyor.

Nişan Masası Süslerken Nelere Dikkat Edilmeli

Yeni evlenecek olan çiftlerin en özel anlarından biri nişanlandıkları gündür. Bu aşamada bulunan tüm ayrıntıların şıklıkla harmanlanması gerekmektedir. Özellikle nişan masasında yer alan dekoratif aksesuarların seçimi özenle yapılmalıdır. Peki nişan masası süslerken nelere dikkat edilmelidir?

Eğer masanızın ölçüsü geniş ise, tercih edeceğiniz aksesuarlar boyut olarak büyük olabilir. Durum tam aksi olduğunda, daha minimal detaylar seçmeniz doğru olacaktır. Masanın yuvarlak, kare ya da dikdörtgen formlarına uygun şekilde şık bir örtü tercih edilmelidir.

Nişan masası süslerken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de konseptle olan uyumudur. Mekanın içerisinde yer alan eşyalar ve dekoratif aksesuarlar, masa rengi ve süslemesi ile nefis bir ahenk sergilemesi gerekir. Seçeceğiniz mum ve şamdanlar, mekanın duvar rengi ve sandalyeler ile uyum içerisinde olmalıdır.

Mekanda yer alan her parça, masanızdaki renklere yansımalıdır. Örneğin soft renkler hakim ise, masanızda tamamen neon tonlara yer vermemelisiniz. Hem soft hem de neon renkler kullanarak dengeyi sağlamalısınız.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise nişan elbisenizdir. Tercih ettiğiniz kıyafet masanın ışıltısında kaybolmamalıdır. Bu yüzden masa süslemesi gerçekleştirirken abartıdan uzak durmanız gerekmektedir. Mekanın yüzeyi ve duvar renkleri, masanızla uyum içerisinde olması gerekirken, şık detaylar ile ışıltı kazandırılması en doğru hamle olacaktır. Masa süsleme malzemeler, bu noktada önemli bir rol oynamaktadır. Bu denli özel gününüzde zarif detaylar kullanarak etkili nüanslar yaratabilirsiniz. 

Sayfamızda yer alan masa süsleme malzemeleri, birbirinden şık ve zarif detaylarla taçlandırılarak kusursuzluk içermektedir. Her ihtiyacı bulabileceğiniz markamızda, tüm ayrıntıları ele alarak, gereksinimlerinize profesyonel çözümler sunmaktayız. Sayfamızı ziyaret ederek çeşitli süsleme malzemelerine ulaşabilir, özel günlerinize etkili dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Sepet