Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Canlı çiçekler ile hazırladığınız özel aranjman modelleri ile çok daha güzel ve şık bir görünüm kazandırmak mümkün olacak. İhtiyacınız olan sadece sitemizde sizlerle buluşturduğumuz canlı çiçek malzemeleri ve bu malzemeler için en düşük fiyatları sunuyoruz. Onlarca farklı ürün modelini hemen gözden geçirerek sepetinize doldurun ve ürünler tükenmeden siz de ihtiyaçlarınızı en düşük fiyatlarla karşılayın.

Tüm çiçeklerin en temel ihtiyaçlarını  en düşük fiyatlarla temin etmesi için hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisinde aradığınız her türlü canlı çiçek malzemelerini bulabilirsiniz.  Ürün çeşitleri zengin bir seçenek yelpazesi ve geniş bir renk skalası eşliğinde sizlerle buluşuyor. Bu özel koleksiyonu keşfetmeye başlayın ve ihtiyaçlarınızı hemen şimdi karşılayın.  Canlı çiçeklerin yanı sıra kurutulmuş çiçek aranjmanları için kullanabileceğiniz ürün modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Canlı Çiçek Aranjmanlarına Şıklık Kazandıran Malzemeler

Çiçek aranjmanlarına parlak bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz malzemeleri de sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.  Yaprak parlatıcı sprey çeşitleri farklı boy seçenekleri eşliğinde sitemizden temin edilebilir. Az miktarda kullanmanız çiçeklerin çok daha parlak ve diri bir görünüm kazanmasını sağlamak için yeterli oluyor. Yaprak parlatıcı sprey pratik bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla da beğeni topluyor.

Sitemizden temin edebileceğiniz canlı çiçek malzemeleri arasında simli tül modelleri de mevcut. Her türlü  çiçek aranjmanında rahatlıkla kullanabileceğiniz simli tül modelleri altın sarısı ve gümüş rengi seçeneklerini sizlere sunuyor. Rulo formunda sarılmış olarak adresinize ulaşan tüm modellerini ihtiyaç duyduğunuzda ölçülerde kesebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kutu çiçek tasarımları için de kullanıma uygun olan simli tülleri hemen inceleyin.

Buket çiçek tasarımlarının olmazsa olmazlarından biri olan buketlik tül modellerini de  sitemizde yer alan bu koleksiyon içerisine eklemeyi unutmadık.  Abaka tül modelleri ve ambalaj kağıtları alternatifleriniz arasında yer alıyor. Ambalaj malzemeleri olarak da kullanabileceğiniz canlı çiçek malzemeleri aynı zamanda hediye paketleri hazırlamak için de tercih edilebilir.  En düşük fiyatlarla satın alabileceğiniz bu ürün modellerini hemen şimdi gözden geçirin.

Doğal Rafya Ve Jüt İp Modelleri Sitemizde

Özellikle çiçek aranjmanlarına natürel bir görünüm kazandırmak isteyenlerin kullanımına uygun olan jüt ip çeşitlerini ve doğal rafya  modellerini de hemen şimdi sitemizden temin edebilirsiniz. Bağ formunda satışa sunulan doğal rafya çeşitleri canlı çiçek süslemelerinin yanı sıra aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon ve çalışma için tercih edilebilen en temel malzemelerden biridir. Hazırlanan tasarımlara bambaşka bir doğallık kazandıran bu ürünleri mutlaka siz de temin edin.

Doğal rafya çeşitleri için 1 kg ila 5 kg arasında seçim yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz miktarda sipariş verebilirsiniz. Doğal yeşil renkte hazırlanan çiçek teli ve bant çeşitleri  sitemizden temin edebileceğiniz canlı çiçek malzemeleri arasında yer alıyor. Çiçeklerin doğallığını ön plana çıkaracak aranjmanlar hazırlamak istediğiniz de gönül rahatlığı ile bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. Renk uyumu bakımından da hiçbir sıkıntı yaşatmayan çiçek telleri ve bant modelleri düşük fiyatlar eşliğinde sizi bekliyor.

Tüm çiçekçilerin en çok kullandığı malzemelerden biri olan çiçek süngeri çeşitleri de gayet makul fiyatlarla sitemizden satın alınabilir. Almanya'da üretimi gerçekleştirilen  çiçek süngeri çeşitleri hazırladığınız çiçek aranjmanlarının daha uzun süre formunu korumasına yardımcı oluyor.  Bu ürün modellerini dekoratif çiçek aranjmanları hazırlamak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçek süngeri çeşitleri için bundan böyle yüksek rakamlardan oluşan bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Sitemizde yıl boyunca en düşük fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Rengarenk Kurdele Çeşitlerini Şimdi İnceleyin

En önemli ihtiyaçlardan biri olan kurdele çeşitleri saten ve şifon seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşuyor. Parlak bir görünüm sergileyen saten kurdele modelleri geniş bir renk skalası halinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı genişlik seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz ve tek tıkla sepetinize atabileceğiniz  şifon kurdele modelleri de birbirinden şık çiçek aranjmanları hazırlamak için ihtiyaç duyduğunuz malzemelerdir.  Gelin el çiçeği modelleri başta olmak üzere kurutulmuş çiçek aranjmanları için de bu kurdele modellerinden faydalanabilirsiniz.

Aradığınız her türlü rengi kolaylıkla bulabilir ve aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz miktarda keserek kullanabilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde rabant  kurdele modelleri de yer alıyor.  Çiçek süslemelerinin yanı sıra ambalaj paketleme amacıyla da kullanabileceğiniz kurdele modellerini yüz güldüren fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.  Yapmanız gereken sadece ürün modellerini incelemek ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek sipariş vermek olacak.

Tüm özel günler için kullanıma uygun olan ve kalitesi ile beğeni toplayan grogren kurdele çeşitlerini de incelemeyi sakın unutmayın. 1,5 cm genişliğe sahip olan bu kurdele modelleri 40 metre uzunluğundadır. Dolayısıyla pek çok farklı çiçek tasarımı çalışmasında kullanabilirsiniz. Teraryum modelleri için kullanıma uygun olan çiçek aksesuarları da göz atmanızı tavsiye ettiğimiz ürün modelleri arasında yer alıyor. Teraryum tasarımlarına bambaşka bir güzellik kazandıracak olan dekoratif aksesuarları hemen mercek altına alın.

Dekoratif Çiçek Aksesuarlarında Geniş Seçenek Yelpazesi

Nazar boncuğu, kalp figürü, uğur böceği ya da rengarenk kuşlar gibi  çeşitli dekoratif ürün modelleri ile birbirinden güzel teraryum çalışmalarına imza atabilirsiniz. Bu tasarımlar kutu çiçek aranjmanları ya da dekoratif çiçek çalışmaları için de rahatlıkla kullanılabilir.  Kaliteli malzemelerden üretildiği için formunu uzun süre muhafaza edebilen ve canlı renkleri ile ön plana çıkan dekoratif çiçek aksesuarları buket çiçek tasarımlarında bile gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Özellikle sevgililer günü çiçekleri gibi romantik bir görünüm kazandırmak istediğiniz çiçek aranjmanları da dekoratif süslemeler ile daha etkileyici bir forma bürünebiliyor. Ayrıca çiçek süslemelerini çok daha pratik bir şekilde yapmanızı sağlayacak olan malzemeleri de koleksiyonumuz içerisine ekledik ve bu ürün çeşitlerini de sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.  Çiçekleri budamak için kullanabileceğiniz bağ makası çeşitleri, klasik makas modelleri ve silikon tabancası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Aynı zamanda sıcak çubuk silikon modellerinin ya da toplu iğne çeşitlerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Zarf ve not kağıdı modelleri, yaka iğnesi çeşitleri gibi ihtiyaçlarınızı da unutmadık!  Bu ürün çeşitlerini de minimum düzeyde bütçe ayırarak sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pek çok farklı çiçek aranjmanı hazırlarken kullanabileceğiniz zımba teli modelleri de düşük fiyatlar eşliğinde göz atmanız için sizi bekliyor.

Yıl Boyunca Düşük Fiyat İçin Sitemize Gelin!

Sitemizde sizleri ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin edebilmeniz için oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile buluşturuyoruz. Aynı zamanda yıl boyunca makul fiyat politikası uyguluyor ve böylelikle  düşük fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürmenizi de sağlıyoruz.  Canlı çiçek malzemeleri için farklı platformlarda daha fazla ödeme yapmanıza hiç gerek yok! Rotanızı sitemize çevirmeniz durumunda her daim ekonomik fiyatlar sizi bekliyor olacak!

Türkiye'nin tüm şehirlerinden sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde  adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teraryum çalışmalarından gelin buketlerine, kutu çiçek aranjmanlarından dekoratif çiçek çalışmalarına kadar  her türlü tasarım çalışmasında kullanabileceğiniz tüm ürünleri hemen şimdi sitemizden satın alın. Kaliteli uygun fiyat ve buluşturan bu adreste benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayın!

Sepet