7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci
Baby Shower Malzemeleri

Baby shower, bebek doğmadan önce, doğuma kısa bir süre kalan yapılan organizasyonlardır.  Çeşitli süslemeler, bebek için gelen hediyeler, balonlar, bebek figürlü aksesuarlar ve aklınıza gelebilecek her detay bu organizasyonun içerisinde yer alır.

Baby shower malzemeleri, konsepte uygun formda vücut bulurken tüm sevimliliği ile karşımıza çıkıyor. Masadan duvarlara, kapıdan sandalyelere kadar süsleme işlemi gerçekleştirerek organizasyonu kusursuz bir biçimde oluşturabilirsiniz.

Baby Shower Nedir?

Baby shower genelde anne tarafından  gerçekleştirilen ve bebeğin hayata gelmesinin mutluluğunu sevdikleriyle paylaşma adına gerçekleştirilen bir organizasyondur. Baby shower’ı annenin en yakın arkadaşları ya da bebeğin teyzesi de gerçekleştirebilir. Anneye sürpriz yaparak bütün yakın dostlarını tek bir çatı altında toplar ve bebeğin dünyaya gelmesini kutlamak için güzel bir organizasyon hazırlar. 

Baby shower ilk olarak Amerika ve İngiltere’de ortaya çıkmıştır. Fakat günümüzde ülkemizde de bu tip organizasyonlara yer verilmektedir. Hayatınızda en özel anınız olan bebek sahibi olma mutluluğunuz, büyük bir ihtişamla ve nefis konseptler odağında en yakınlarınızla paylaşılır. Bu yüzden baby shower organizasyonları her detayı ile kusursuz olmalıdır. 

Baby Shower’da Neler Yapılır?

Baby shower, bünyesinde barındırdığı anlam gereği en özel organizasyonlardan biridir. Evet süslemeler tıpkı doğum günlerine benzerdir, fakat çok daha özel bir an olduğu için konsept gereği farklılıklar içermektedir. Bu organizasyon, özellikle ilk kez doğum yapacak olan anne adaylarının heyecanını bir nebze olsun yenmek adına gerçekleştirilmektedir.

Annenin yakın dostları ve akrabaları, bu sevince ortak olarak onu rahatlatırlar, heyecanını yenmesini sağlarlar. Bebek için küçük hediyeler getirerek maddi manevi destekte bulunurlar.

Baby Shower’a Giderken Hangi Hediyeler Alınır?

Bebeğe getirilen hediyeler, günün en sevimli anlarından biridir. Bu hediyelerin ne olduğunu merak ediyor musunuz? O halde başlayalım. 

Öncelikle annenin yakın dostları bebek için bez getirirler. Çünkü bebek bezleri, en çok ihtiyaç duyulan bebek malzemelerinden biridir. Bu yüzden bebek bezi hediye etmek en doğru tercihlerden biri olacaktır. 

Baby shower’da getirilen hediyelerden diğeri ise şık önlüklerdir. Bebeğin cinsiyetine uygun renk ve modellerde önlük hediye edebilirsiniz. Bebeklere belli bir yaşa kadar önlük takılır. Bu yüzden annenin en büyük ihtiyaçlarından birini karşılamış olacaksınız. 

En yakın dostunuzun baby shower organizasyonuna davet edildiniz. Peki ona hediye olarak ne götüreceğinize karar veremiyor musunuz? O halde sizlere bebek bezi pastalarını öneriyoruz. Bu hediye, günün konsept ve önemine uygun en sevimli alternatiflerden biri oluyor. Kat kat bezlerden oluşan pastalar, görsel olarak da adeta nefis bir ambiyans yaratıyor.

Arkadaşınızın baby shower partisine giderken ona ithaf edebileceğiniz en güzel inceliklerden biri de bebek albümü oluyor. Bebeğin doğduğu andan itibaren çekilen  fotoğrafları bu albümün içerisinde muhafaza edilmesine olanak tanımış olursunuz. Hem çok anlamlı hem de çok şık bir jest olma niteliğine sahiptir. 

Annenin bebeğini taşıması için üretilen babywearing, baby shower’da tercih edilen hediyelerden biridir. Bu sayede anneyle bebek arasındaki kutsal bağın somut olarak oluşturulmasında küçük de olsa bir katkıda bulunabilirsiniz. 

Baby shower partisine giderken, bebek kıyafetleri, bebek battaniyeleri ve daha nice hediyeleri alabilirsiniz. Hem bebek hem de anne için büyük bir ihtiyaç olan bu ürünler, hediy edilecekler listesinde en çok öne çıkanlardan biri oluyor. 

Baby Shower Masa Süslemelerinde Kullanılacak 15 Trend Malzeme

Dünyada, baby shower organizasyonları büyük bir ilgi ve özenle gerçekleştiriliyor. Özellikle son zamanlarda ülkemizde de derin bir sükse yaratan baby shower partileri, her geçen gün daha farklı bir ambiyans ile karşımıza çıkıyor.

Ünlü isimlerin düzenlediği baby shower organizasyonları, anne adaylarına ilham kaynağı oluyor. Peki bu organizasyonda neler yapılıyor, süslemeler nasıl gerçekleştiriliyor? 

Baby shower, bünyesinde barındırdığı anlam gereği en özel organizasyon olma niteliğine sahiptir. Annelik kadar kutsal olan bir olguyu ve annenin en büyük heyecanını sevenleriyle paylaşması gerçekten tarifsiz bir duygudur. Bu yüzden baby shower partileri çok derin bir anlama sahiptir.  

1-) Bu organizasyonda en çok öne çıkan detaylardan biri kuşkusuz masa süslemeleri oluyor. Bebeğin cinsiyetine göre gerçekleştireceğiniz konseptte tonları da ona göre uyarlamalısınız.

Baby shower masa süslemelerinde en çok kullanılan malzemelerden ilki masa örtüleridir. Şık bir masa örtüsü kullanarak masalarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Eğer bebeğiniz erkekse mavi, kız ise pembe tonlardan faydalanabilirsiniz. Saten ya da hafif parlak bir kumaş tercihinde bulunarak şık bir duruş yaratabilirsiniz. Masa örtüleri, bebek masa süsleme malzemeleri odağında en çok kullanılan alternatiflerden biri olmakla birlikte, üzerinde yer alan detayları öne çıkarmada büyük rol oynuyor. 

2-) Baby shower malzemeleri arasında yer alan detaylardan en şık olanları ise simli tüller oluyor. Masa örtülerinizin kenarlarına simli tüller ile küçük nüanslarda bulunabilirsiniz. Böylece ışıltılı bir görünüm kazanarak, konsepte uygun bir ambiyansa imzanızı atabilirsiniz.

3-) Masa süslemelerinde en çok kullanılan detaylardan biri de dekoratif pastalar oluyor. Bebek bezinde oluşan bu pastalara yer vererek, organizasyonun anlamına uygun detaylarda bulunabilirsiniz. 

4-) Baby shower parti masalarında sıkça rastlayabileceğiniz bir diğer detay da bebeğin ultrason fotoğrafı oluyor. Şık bir çerçeve içerisine bu fotoğrafı yerleştirerek, sevdiklerinizle en değerli varlığınız olan bebeğinizin ilk fotoğrafını paylaşabilirsiniz. 

5-) Masanın üzerinde dekoratif minimal aksesuarlar kullanmaya ne dersiniz? Firmamızda yer alan dekoratif kuşlar ve mantarlardan alarak masalarınızda etkili dokunuşlar yaratabilirsiniz.

6-) Masa süslemelerinde grapon kağıtlar ile çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Yapacağınız dekoratif süslemelerin günün konseptine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. 

7-) Ve hediyelik eşyalar! Minimal biberonların içerisine bademler koyarak davetlilerinize dağıtabilirsiniz. Bu sevimli detaylar masaların üzerinde oldukça hoş bir görünüm yaratırken eğlenceli bir aura oluşturuyor. 

8-) Baby shower parti süsleri arasında yer alan bir diğer alternatif ise dekoratif kutular oluyor. Bu kutuların içerisine emzikler koyarak nefis bir ambiyans yaratabilirsiniz. Davetlilerin de çok hoşuna gidecek olan bu fikir, görenleri kendine hayran bırakıyor!

9-) Baby shower organizasyonlarında masanın üzerine cinsiyete göre değişen tonlarda ve desenlerde tabak, bardak ve çatal koyabilirsiniz. Rengarenk eğlenceli formda karşımıza çıkan bu tasarımlar, baby shower partileri için oldukça sevimli bir alternatif!

10-) Nefis cupcake’lere ne dersiniz? Mavi ya da pembe tonlarda cupcake’ler yaparak masalarınızda renkli ve eğlenceli bir görünüm yaratabilirsiniz. 

11-) Baby shower masalarında kullanılan en sevimli detaylardan biri de renkli bayraklardır. Üçgen formda mavi ve pembe tonlar ile harmanlanan bu dekoratif bayrakları, bebeğinizin cinsiyetine göre seçerek masalarınızda tercih edebilirsiniz. 

12-) Bebeğinizin karnınızdaki ayak izi fotoğrafını alçıya bastırarak ortaya nefis bir anı, dekoratif bir akseusar çıkarabilirsiniz. Bunu ister masalarınızda kullanabilir, isterseniz de bir ip yardımı ile duvara asabilirsiniz.

13-) Baby shower masası üzerinde bebek figürlü rengarenk peçeteler kullanabilirsiniz. Bu sayede konsepte uygun parçalara yer vererek, baby shower organizasyonunu sevimli detaylarla taçlandırabilirsiniz.

14-) Renkli şekerler ve kurabiye sunumluklarında çeşitli lezzetlere yer verebilirsiniz. Bu noktada masada bulunan renklerle olan uyuma dikkat ederseniz eşsiz bir ahengi yakalamış olursunuz.

15-) Son olarak masalarınızda kullanacağınız nefis görünümde ihtişamlı pastalar ile konsepte uygun bir ambiyans oluşturabilirsiniz. 

Baby Shower Kapı ve Duvar Süsleri

Baby shower organizasyonlarında, gerçekleştireceğiniz süslemeler ile görkemli bir aura yaratabilirsiniz. Bebeğinizi kucağınıza almanın heyecanını, sevdikleriniz ile paylaşacağınız bu denli özel günde herşeyin kusursuz olmasını arzu ettiğinize eminiz. Bu noktada baby shwer partisi yapılacak alanda A’dan Z’ye her yeri süsleyebilirsiniz.

Davetlileriniz daha kapıdan içeri girmeden, merdivenlerde yer alan trabzanları simli tüller ve dekoratif süsleme kağıtları ile taçlandırabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda yer alan kurdelalardan faydalanarak bu trabzanlarda etkili dokunuşlara yer verebilirsiniz.

Kapıda ise bebek figürlü sallantılı dekoratif süsler kullanabilirsiniz. Tüylü, tüllü, renkli ve gösterişli malzemeler tercih ederseniz, bu özel anı tüm kusursuzluğuyla unutulmaz kılabilirsiniz. 

Aynı zamanda kapılarda yapışkanlı dekoratif uğur böceklerine yer verebilirsiniz. Sayfamızda yer alan rengarenk minimal uğur böcekleri, zevkinize ve konseptinize uygun şekilde tasarlandı! Kapılarınızda bu sevimli parçaları kullanabilirsiniz. 

İster kapı ister duvarlarınızda kullanacağınız fotoğraflarınızı, Çiçek Malzemeci’de yer alan dekoratif mandallar ile naturel bir ipe asabilirsiniz. Evinizi ya da baby shower gerçekleştirdiğiniz herhangi bir mekanı, anlamlı ve zarif detaylar ile kusursuz bir forma dönüştürebilirsiniz.  

Duvar süsleri için, rengarenk yelpaze süslerden faydalanabilirsiniz. Masanızın ve mekanın tonlarına paralel olarak tercih edebileceğiniz bu süsler, baby shower organizasyonlarının vazgeçilmez detayları arasında yer almaktadır. 

Baby shower malzemeleri; duvar, kapı, masa, sandalyeler ve birçok yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Her alana uygun formda karşımıza çıkan bu ürünler, çok sade bir mekane bile bambaşka bir boyut kazandıracak niteliğe sahiptir. Özellikle balonlar, baby shower malzemeleri arasında en çok tercih edilen parça oluyor. Cinsiyete göre farklı tonlada tercih edebileceğiniz rengarenk balonlara sayfamızdan ulaşabilir, uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. 

Duvarlarınızda, avangart veya modern stilde aynalara yer verebilirsiniz. Eğer aynanız çok sade ise etrafında tüyler ve renkli süslemeler kullanabilirsiniz. 

Baby Shower Kız Bebek Parti Malzemeleri

Baby shower dendiğinde akıllara genelde rengarenk süslemeler, balonlar, leziz cupcakeler, bezden pastalar ve dekoratif emzikler geliyor. Peki bu durum her cinsiyet için aynı konsepti mi içeriyor? Elbette hayır! Eğer bir kız bebek dünyaya getirecekseniz şeker gibi pembe tonlar odağında konseptler oluşturabilirsiniz. Her detayı pembe-beyaz renklerle harmanlayarak sevimli ve naturel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kız bebek baby shower partilerinde masa örtüleri ve üzerinde yer alan tüm aksesuarlar pembe renkte olduğu zaman daha sevimli ve cinsiyete uygun formda görünür. Cupcakeler, davetlilere sunulacak hediyelikler, minimal aksesuarlar, hoşgeldin bebek süsleri, dış şeklinde dekoratif paketler ve daha nicesi masaların üzerinde yer alır. Bu noktada pembe dekoratif bayraklardan da faydalanabilirsiniz. Üzerinde mini kız bebek desenleri olursa konsepte daha uygun bir görünüm elde edilir. 

Bebeğinizi kucağınıza almanın heyecanıyla yaşadığınız bu günlerde, baby shower partisi organize ederek bu heyecanınızı en yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Pembe-beyaz bir pasta yaptırarak, çeşitli süslemelerde bulunabilirsiniz. Örneğin; temalı bir konsept oluşturursanız işiniz daha kolay olur ve emin olun daha ihtişamlı görünümler yakalayabilirsiniz. 

Pembe tonlarda tabaklar, bardaklar, çatal ve bıçaklar kullanarak hem çok eğlenceli hem de çok sevimli bir ambiyans yaratabilirsiniz. Bir farklılık oluşturmak istiyorsanız renkli stickerlara da yer verebilirsiniz.

Üstelik sayfamızda yer alan pembe ve çeşitli tonlarda not kartları alarak, davetlilerinizin bebeğiniz hakkındaki dileklerini somut bir halde saklayabilirsiniz. Aynı zamanda bunları renkli zarfların içerisinde muhafaza eder, bir ömür saklayabilme avantajına sahip olabilirsiniz. 

Baby Shower Erkek Bebek Parti Malzemeleri

Baby shower partilerinde, erkek çocuklar için genelde mavi tonları öneriyoruz. Hatta bu ton beyaz ile bir araya geldiğinde ortaya nefis bir görünüm çıkıyor. Konseptinizde yer alan her parçayı mavi ve alt tonlarıyla harmanlayarak nefis bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Masanın üzerinde yer alan örtüleri, cupcakeleri, macaronları ve davetlilerinize ithaf edeceğiniz hediyelikleri kendi arasında uyumlu renklerle kombinlemeniz doğru bir eylem olacaktır.

Kız bebeklerin tam aksine bardak, tabak, çatal ve bıçak konusunda mavi tonları kullanmanızı öneririz. Aynı renklerde tüyler, çerçeveler ve sunumluklar ile şık bir ahenk yakalayarak bu özel anınızda etkili nüanslara yer verebilirsiniz. Trabzanları mavi tüller ile kaplayarak baby shower ruhunu en etkili detaylara dahi yansıtabilirsiniz. 

Masaların üzerinde mavi dekoratif bayraklar oldukça sevimli duruyor. Aynı zamanda masalarda mavi-beyaz tonlarda makara incileri kullanabilirsiniz. Böylece modern ve şık bir çizgi oluşturmuş olacaksınız. 

Evde Baby Shower Partisi

Baby shower partileri için cafeler, dış mekanlar tercih edilse de son zamanlarda evlerde çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Bunun sebebi, kendinizi daha rahat hissetmeniz ve dilediğiniz konsepti kendi zevkinize uygun şekilde gerçekleştirebilmenizden kaynaklanıyor.

Evde baby shower organizasyonu yapmak için çeşitli süslemelerden faydalanabilirsiniz. Evinizi dekoratif aksesuarlar ve bu özel organizasyona uygun parçalar ile bambaşka bir boyuta dönüştürebilirsiniz.

Evde baby shower partisi için en çok gerekli olan şey kuşkusuz masalardır. Büyük, güzel bir masaya saten formda bir örtü örterek üzerindeki detayları öne çıkarabilirsiniz. Bu örtüler, bebeğinizin cinsiyetine göre renk farklılıkları içererek mavi ve pembe tonlarda vücut bulmalıdır.

Masanın üzerinde kullanacağınız sunumluklar, bezden pastalar, cupcakeler, dekoratif uğur böcekleri ve mantarlar, yani aklınıza gelebilecek her detay kendi arasında uyum içermelidir. Minimal çerçeveler ve biberonlar ile harika konseptlere imzanızı atabilirsiniz.

Tıpkı cafe ve dış mekanlar gibi evinizde şık bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Davetlilerinizi evinizde ağırlamanın verdiği rahatlık ve içtenlikle nefis baby shower organizasyonu yaratabilirsiniz. Peki bu organizasyonda nasıl detaylar kullanabilirsiniz? Öncelikle masalarınızı süslersiniz, duvarlarınızda renkli yelpaze süsleri ve balonlara yer verirsiniz. Daha sonra minimal bebek bibloları kullanarak evinizde hoş ve sevimli bir baby shower dokunuşu yaratabilirsiniz. 

Duvarları, kapıları ve sandalyeleri birbirine yakın tonlarda süsleme malzemeleri ile taçlandırabilirsiniz. Küçük bir tüyo! Bebeğinizin ultrason fotoğrafını çerçeveletmeyi unutmayın! Hatta karnınızdaki ayak izini alçıya bastırırsanız çok daha anlamlı bir anı elde etmiş olursunuz. 

Süslemeler için grapon kağıtları kullanabilir, kurdelalar ile sandalyelerinizde etkili nüanslar oluşturabilirsiniz. Bu noktada ihtiyacınız olan; makas, not kartları, kurdelalar, zarflar, dekoratif aksesuarlar, uğur böcekleri, simli tüller ve dekor olarak kullanılabilen kağıtlar gibi birçok ürüne Çiçek Malzemeci’den ulaşabilirsiniz.

Firmamızda yer alan her detayı, sizler için büyük bir titizlik ile ele alıyoruz. Parti malzemeleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç gereçleri sayfamızdan sadece bir tık ile satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini deneyimlemeniz için web sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. A’dan Z’ye süsleme malzemeleri için daha fazla düşünmeden rotanızı Çiçek Malzemeci’ye çevirebilirsiniz. 

Ürünlerimizi her daim şıklık ile harmanlayarak uygun fiyat çerçevesinde hizmetinize sunuyoruz. Baby shower parti malzemeleri odağında gereksinim duyduğunuz rengarenk balonlara, kaliteli dokuda tüllere ve dekoratif amaçlı kullanılan çeşitli tonlarda kağıt seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Üstelik  toptan alımlarınızda uygun fiyat avantajı sizleri bekliyor.

Parti malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen firmamız, her daim müşteri odaklı hizmet vermektedir. Güleryüzlü hizmet deneyimi yaşamak ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarmak istiyorsanız online sipariş sistemimizden tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Toptan Baby Shower Malzemeleri

Baby Shower Amerika’da yapılmakta olan ve geçmişi fazlaca eskiye dayanan geleneksel bir kutlamadır. Showering olarak da bilinen bu kutlamam anne adaylarına sevgi gösterilerinde bulunma ve hediye yağmuru tutma anlamı taşımaktadır. 

Bir çay partisine benzeyen Baby Shower partisinde sadece kadınlar bulunmaktadır ve birbirleri ile aileleri hakkında konuşmaktadır. Annelik deneyimi anne adayı ile paylaşılmaktadır. Anne adayı için seçilen hediyeler ise daha çok el yapımı ve pratik kullanılan ürünlerdir. Bu parti genellikle ilk çocuk için yapılsa da zaman içerisinde değişerek tüm çocuklar için yapılmaya başlanmıştır. 

Artık parti sadece kadınların değil herkesin ortak katıldığı parti haline dönüşmüştür. Herkesin katılabileceği bir tarih ve saat belirlenerek öğleden sonra parti başlamaktadır. Bu partinin özelliği anne tarafından değil aile üyeleri ya da anne adayının yakın bir dostu tarafından düzenlenmesidir. Söz konusu bebek olduğu için baby shower partileri sıradan organizasyonlardan daha farklı düzenlenmekte ve daha farklı bir anlam taşımaktadır. Her şeyden önce birçok farklı süs, süsleme ve balonlar ile ortam daha farklı halde getirilmelidir. Böylelikle bebeklerin gelişimi daha büyük bir coşku ile kutlayabilirsiniz.

Büyük önem taşıyan baby shower partileri düzenlenirken pek çok konuya dikkat edilmesi gerekilmektedir. Partide kullanılacak süslemelerin doğru ve uyumlu olması en çok önem taşıyan konular arasında yer almaktadır. Erkek ve kız bebekler için ayrı hazırlanan konseptler olduğu gibi cinsiyetini öğrenmek istemeyen ebeveynler için de farklı konseptler bulunmaktadır. Baby Shower partisinde kullanacağınız süslemelerin kaliteli olması da ortama tarz sahibi bir hava kazandıracaktır. İnsanların bebeklerini kucağına alacağı ve sevdikleri ile paylaşacağı bu özel günde sitemizi kullanarak her çeşitten malzemeyi kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. 

Merdiven trabzanları için süslü kağıtlar, farklı kalınlıkta kurdeleler, bebek figürlü sallantılı dekoratif süsler, minimal resimler gibi farklı malzemeler kullanarak Baby Shower partinizi bambaşka tasarlayabilirsiniz.

Bu süs malzemelerini tek tek alabileceğini gibi toplu bir şekilde sipariş de verebilirsiniz. Toplu siparişlerimizde yer alan en uygun fiyatlarla Baby Shower partinizi düzenleyebilirsiniz. Yüksek kalite süslemeler, canlı renkler ve uygun fiyatlarla aradığınız her türlü süsleme eşyasına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sepet