7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci
Takı Kurdelesi Süsleme Malzemeleri

Söz kesme törenleri, nişan ya da düğün törenleri gibi özel zamanlarda çeşitli malzemeler kullanmanız gerekebilir. İşte bu malzemeleri sitemizden temin ederek siz de son derece zengin bir seçenek yelpazesi arasından tercih yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisinde takı kurdelesi süsleme malzemeleri bulunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızı hemen şimdi eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Öncelikle takı kurdelesi olarak kullanabileceğiniz kurdele çeşitlerini sizlerin beğenisine sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu tür organizasyonlarda en çok tercih edilen kurdele renkleri beyaz ve kırmızı oluyor. Bu nedenle sitemizde kırmızı ve beyaz renklerde hazırlanan saten ve şifon takı kurdelesi modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Dilerseniz tercihinizi daha farklı renk seçeneklerinden yana yapabilirsiniz.

Kırmızı ve Beyaz Takı Kurdelesi Çeşitleri Sitemizde!

Oldukça zengin bir renk skalası eşliğinde göz atabileceğiniz takı kurdelesi modelleri arasında parlak bir görünüm sergileyen tasarımlar da buluyor. İdeal kalınlıkta olduğu için rahatlıkla kullanabileceğiniz takı kurdelesi çeşitleri istenen uzunlukta kesilebiliyor olması ile de ön plana çıkıyor. İhtiyaç duyduğunuz ölçülerde keserek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğün ve nişan törenlerinde misafirlerin takılarını rahatlıkla kurdeleye takabilmeleri için kullanabileceğiniz diğer malzemeleri de hemen şimdi sipariş vererek pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Standart ölçülerde hazırlanan toplu iğne modelleri çeşitli organizasyonlarda en sık kullanılan materyallerin başında geliyor. Toplu iğne çeşitlerini de sepetinize sadece tek tıkla ekleyebilir ve böylelikle siparişinize ilave edebilirsiniz.

Yüksek Kalite ve Düşük Fiyat İçin Doğru Adres!

Uğur böceği, kalp ya da mantar gibi  çeşitli figürlerin kullanıldığı süsleme materyalleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.  Bu süsleme materyalleri organizasyonlarda mekan süslemelerinde ya da söz tepsisi süslemelerinde kullanıma uygun olması ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda kulplu sepet modellerini de tercih edebilirsiniz.  İkramlıkları sunmak ya da hediyeliklerin muhafaza edilmesini sağlamak gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz kulplu sepet modelleri düşük fiyatlarıyla beğeni topluyor.

Sizler için hazırladığımız koleksiyonda yer alan tüm ürünleri gözden geçirerek  ihtiyaçlarınızı tek bir alışveriş eşliğinde karşılayabiliriz. Yılın belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca makul fiyatlar sunarak  kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. 

Sepet