7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Sevgililer günü için özel olarak hazırlanan çiçek çeşitlerine hem daha etkileyici hem de daha romantik bir görünüm kazandırmak için  kullanabileceğiniz malzemeleri sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. En şık ve en güzel çiçek aranjmanlarını hazırlamak için kullandığınız malzemelerin de belirli bir kalitede olması gerekiyor. İşte bu noktada devreye giriyor ve sizlere en kaliteli çiçek malzemeleri ile buluşturuyoruz.

Kurdele çeşitleri sevgililer günü çiçeklerinin özellikle süslemelerinde kullanılan olmazsa olmaz malzemelerden biridir.  Bu nedenle sitemizde sizleri rengarenk kurdele modelleri ile de buluşturmayı ihmal etmedik. Saten ve şifon kurdele çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan uzunlukta keserek kullanabileceğiniz kurdele modelleri farklı genişlik seçeneklerini de sizlere sunuyor.

Canlı çiçeklerin yanı sıra kurutulmuş çiçek tasarımları ile hazırlanan sevgililer günü çiçekleri için kullanıma uygun olan malzemeleri de koleksiyonumuz içerisine ekledik. Mutlaka sepetinize eklemeniz gereken tasarımlar arasında çiçek süngeri çeşitleri de yer alıyor. En kaliteli çiçek süngerlerini en düşük fiyatlarla sitemizden pratik bir şekilde  sipariş vererek hemen satın alabilirsiniz.

En Romantik Sevgililer Günü Çiçekler Aranjmanlarını Siz Hazırlayın!

Simli tül çeşitleri birbirinden şık çiçek aranjmanları hazırlamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz malzemelerden biridir.  Farklı renk seçenekleri eşliğinde sizlerin beğenisine sunduğumuz simli tüllere alternatif olarak daha sade bir görünüm sergileyen tül çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Yine geniş bir renk skalası sunan makara inci modelleri de  incelemeniz için sitemizde sizi bekliyor.

Buketlik ve ambalajlık kağıt çeşitleri özellikle buket çiçek aranjmanlarında en çok kullanılan malzemelerden biridir.  Aranjmanlarda kullandığınız çiçeklerin renklerine uygun olan buketlik kağıt modellerini de sepetinize ekleyin. Aynı zamanda doğal rafya modelleri ve jüt ip çeşitleri de  seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Yaprak parlatıcı spreyler, kalp şeklinde dekoratif süsler  sitemizden kolaylıkla temin edebileceğiniz sevgililer günü çiçek malzemeleri arasında yer alıyor.  Teraryum çalışmalarında kullanabileceğiniz  özel malzemeleri de seçenekleriniz arasına ekledik. Düşük fiyatlar eşliğinde tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece  bu koleksiyonumuz içerisinde yer alan ürünleri gözden geçirerek sepetinizi doldurmak ve sipariş vermek olacak!

Sepet