7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Sevgililer günü, çiçek çeşitlerine çok daha romantik bir görünüm kazandırmanız gereken günlerin başında geliyor. Çiçek aranjmanlarını hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak olan özel aksesuar çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz. 14 şubat sevgililer günü için kullanabileceğiniz tüm aksesuar modellerini tek bir koleksiyonda sizlerle buluşturuyoruz.

Çiçek tasarımları hazırlarken size ilham verecek olan aksesuar modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Rengarenk kurdele çeşitleri bu romantik çiçek aranjmanlarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kırmızı ya da beyaz gibi sıklıkla tercih edilen kurdele çeşitleri arasında jüt kurdele modelleri de bulunuyor. Simli bir görünüme sahip olan tasarımları da hemen gözden geçirebilirsiniz.

Kalp şeklinde dekoratif aksesuar çeşitleri güllerin yanı sıra farklı çiçek çeşitleri ile birlikte de kullanabileceğiniz ürün modelleri arasında bulunuyor. Kuru çiçek tasarımlarında da kullanıma uygun olan dekoratif kalp çubuk çeşitleri, uğur böceği şeklinde hazırlanan aksesuarlar ile bir arada kullanılabilir. Böylelikle çiçeklerin daha etkileyici ve şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

En Romantik Çiçek Aranjmanları İçin Tüm Aksesuarlar Burada!

Dokusuz ve ince bir kağıt görünümünde olan tela rio kağıtlar, abaka buketlik tüller geniş bir renk skalası şeklinde sizlerin beğenisine sunuluyor. İhtiyacınız olan ölçülerde keserek kullanabileceğiniz bu ürünler buket çiçek aranjmanlarına bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize ekonomik çiçek süngeri çeşitlerinden de eklemeyi sakın unutmayın!

Yeşil renkte ve gayet doğal görünen çiçek telleri, krep kağıtlar, makara inciler ise çiçek aranjmanlarının olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor. Sitemizden bu ihtiyaçlarınızı yüz güldüren fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Düşük fiyatlar, indirimler ve geniş ürün çeşidi yelpazesi, alışveriş keyfinizi ikiye katlayacak!

Sevgililer gününün en güzel çiçek aranjmanlarını hazırlamak için ihtiyacınız olan sadece doğru aksesuarlardır. İşte bu noktada devreye giren sitemiz aradığınız tüm çiçek aksesuarlarını alternatifleri ile birlikte bulmanızı sağlıyor. Ürün modellerimizi gözden geçirin, size ilham veren tasarımları seçerek sepetinizi doldurun ve siparişinizi tamamlayın. Seçtiğiniz tüm aksesuar çeşitleri en kısa sürede kapınıza kadar gelsin! Sevgililer günü çiçek aksesuarlarında kaçırılmayacak fiyatlar her daim sitemizde!

Sepet