7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Kokteyller, davetler, toplantılar,  nişan ve söz törenleri gibi çeşitli etkinliklerde  çiçeklere mutlaka yer verilmesi gerekiyor.  Çiçekler organizasyonlarda en çok göz önünde bulunan dekoratif objelerden biri oluyor ve mekanın havasını bir anda değiştirebiliyor. Elbette çiçeklerin aynı zamanda  şık bir görünüm sergilemesi gerekiyor.  İşte bu noktada devreye organizasyon çiçek malzemeleri  giriyor.

Her türlü çiçek tasarımında rahatlıkla kullanılabilen  süsleme malzemeleri arasında en çok tercih edilenlerden biri tüller oluyor. Canlı renkleri ile etkileyici bir görünüm sergileyen ve organizasyon çiçekleri de çok daha şık bir duruş kazandıran tül çeşitleri arasında  simli olarak dizayn edilen modelleri de görebilirsiniz. Üstelik simli tüller gold ve gümüş renk seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.

Organizasyon Çiçeklerinde Hangi Süsleme Malzemeleri Kullanılır?

Aynı zamanda organizasyon için özel olarak hazırlanan çiçeklerin çok daha parlak görünmesi amacıyla yaprak parlatıcı çeşitleri de kullanılabiliyor. Sprey formunda hazırlanan parlatıcıların yaprakların üzerine sıkılması ideal parlaklık düzeyinin elde edilmesi için yeterli oluyor. Jüt ip çeşitleri de sık kullanılan malzemeler arasında yer alıyor.  Özellikle doğal bir görünüm istendiğinde bu malzemelerin devreye girdiğini belirtebiliriz.

Kimi zaman bu çiçeklerin masa süsü olarak kullanılması gerekebiliyor. Böyle durumlarda da kulplu sepetler tercih edilebilir. Elbette sepetlerin de süslenmesi gerekiyor ve bu noktada natürel kaplamalı çiçek tellerine gereksinim doğabiliyor.  Doğal bir görünüm sergileyen süsleme malzemeleri kurutulmuş çiçek tasarımları için de sıklıkla tercih ediliyor. 

Kurutulmuş çiçekler bu malzemelerle buluştuğunda ortaya çok daha etkileyici bir görünüm çıkıyor. Canlı çiçekler ile envai çeşit  aranjman hazırlanması için kullanılabilecek çiçek süsleme malzemeleri online sipariş sitemizden temin edebilirsiniz.  Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilir ve uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Sepet