7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek aranjmanları hazırlarken kullanılan en temel malzemelerin başında çiçek süngerleri geliyor. Çiçek süngerleri suyun içinde bekletiliyor ve içerisine su çekmesi sağlanıyor. Böylelikle  dalından kesilen çiçeklerin daha uzun süre diri görünümünü korumasını sağlıyor.  Sitemizden kalitesiyle adından söz ettiren Oasis çiçek süngeri çeşitleri pratik bir şekilde temin edilebilir. Her türlü çiçek aranjmanı da rahatlıkla kullanılabilecek olan bu tasarımlar piyasanın en iyi çiçek süngerlerinin başında geliyor. Bu ürünleri gönül rahatlığıyla temin edebilir ve her türlü çiçek aranjmanında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Oasis sünger fiyatları bakımından daha avantajlı olan çiçek süsleme malzemeleri arasında yer alıyor. Son derece kaliteli olmasına karşın gayet makul fiyatlarla satışa sunulan bu ürünler çiçek tasarımı hazırlayan herkesin en temel ihtiyaçlarının başında gelir. Bu temel ihtiyaç malzemesi ile karşılamak için sipariş verebilir ve böylelikle en uygun fiyat avantajından siz de rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sıklıkla çiçek aranjmanı hazırlayanlar bu kaliteli süngerleri için toplu olarak da sipariş verebilir. Sitemizden toplu sipariş kabul ediyoruz.

Son yıllarda daha fazla sorgulanmaya başlanan Oasis sünger ne işe yarar konusuna biraz daha açıklık getirelim. Dalından  kesilen çiçekler bildiğiniz gibi belirli bir süre sonrasında solmaya mahkumdur. Ancak çiçek süngerleri kullanılması durumunda  dalından kesilen çiçekler sünger içerisindeki suyu kullanarak bir süre daha canlı ve diri kalmayı başarır. Çiçek süngerleri özellikle kaliteli olduklarında ve bünyesine bol miktarda su çekebildiğinde aranjmanlarda kullanılan çiçeklerin ömrünü yaklaşık %60 düzeyinde artırabiliyor.

Kaliteli Çiçek Süngeri Çeşitlerini Tercih Edin!

Küçük süngerlerinin son derece hafif olması ve aynı zamanda boyutlarının küçük olması her türlü aranjmanda kullanılabilir olmasını sağlıyor. Bununla birlikte  hazırlanan çiçek aranjmanlarının taşınması esnasında bir sıkıntı yaşatmıyor ve rahatlıkla çiçek siparişlerinin teslim edilmesini sağlıyor. Bu konforu yaşamak isteyen herkes tercihini rahatlıkla Oasis çiçekçi süngeri çeşitlerinden yana kullanabiliyor. Çok fazla yer kaplamıyor olması da çiçek süngerlerinin sunduğu avantajlar arasında yer alıyor. Toplu olarak sipariş verdiğinizde pratik bir şekilde depolayabilir ve sadece ihtiyacınız olan miktarda çıkararak kullanabilirsiniz.

Sitemizde her daim  en uygun Oasis çiçekçi süngeri fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle sipariş vermek için yüksek rakamlarla ödeme yapmak yerine en doğru platform olan sitemizi tercih edebilirsiniz.  Markanın çiçek süngeri çeşitlerine pratik bir şekilde inceleyebilir kullanmak istediğiniz ürün modellerini sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırabiliriz ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tercihinizi her daim kalite düzeyi yüksek ürün modellerinden yana kullanın. Böylelikle hazırladığınız aranjmanlarda kullanılan çiçekler daha uzun süre canlı görünecektir.

Özellikle çiçek tasarımı hazırlamaya yeni başlayanlar Oasis çiçek süngeri ne işe yarar gibi çeşitli soruların yanıtlarını merak edebiliyor. Bu süngerler çiçekleri diri tutmanın yanı sıra bir arada tutmanın da en kolay yolu oluyor.  Çiçek süngerleriyle en özel çiçek aranjmanları hazırlayabilir ve böylelikle göz kamaştıran tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle taze çiçekleri kullanmanız ve tercihinizi kaliteli çiçek süngerlerinden yana yapmanız durumunda hazırladığınız tüm aranjmanların daha etkileyici bir görünüm kazanacağından emin olabilirsiniz. Kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı olan çiçek süngerlerini ihtiyacınız olan miktarda kesebilir ve böylelikle  dilediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.

Çiçek Süngeri Çeşitlerini Sitemizde İnceleyin!

Kare ya da ova gibi pek çok farklı formda üretilebilen Oasis çiçek süngeri istanbul başta olmak üzere tüm şehirlerden sipariş verilerek temin edilebilir.  Toptan siparişlerin yanı sıra perakende olarak da satış yaptığımız için sadece ihtiyacınız olan miktarda sipariş verebilirsiniz. Almanya'dan ithal edilen bu sünger çeşitleri  pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması ile de benzerlerinden ayrılıyor.  Koyu yeşil renkte dizayn edilen bu tasarımlar az sayıda çiçek kullanarak hazırlayacağınız özel aranjman çeşitleri için de ideal çiçekçi süngerleri arasında yer alıyor.

Çiçekçilik sektörünün vazgeçilmez malzemelerinden biri olan Oasis süngeri sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde büyük bir ilgi görüyor.  Kaliteli olmasının yanı sıra diğer sünger çeşitleri ile kıyaslandığında daha fazla miktarda su emebiliyor olması da  bu ürünü benzerlerinden ayıran özellikler arasında yer alıyor. Çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların mağazasından eksik etmemesi gereken çiçek süsleme malzemelerinin başında bu benzersiz ürün çeşitlerinin geldiğini belirtelim.  Sitemizden sipariş vererek hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz sünger çeşitleri ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamanızı da sağlıyor.

Canlı çiçek aranjmanlarının yanı sıra kurutulmuş çiçeklerle hazırladığınız  özel aranjman modellerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Oasis çiçek süngerleri farklı ölçülerde üretilebiliyor. Sitemiz üzerinden sipariş vermeden önce markanın en çok tercih edilen çiçekçi süngeri çeşitlerinin ölçü bilgilerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede kullanmak istediğiniz ürünleri kolaylıkla tespit edebilir ve sepetinize ekleyerek hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Markanın sünger çeşitlerini sizlere 2 farklı seçenek halinde sunuyoruz.

Özel Günlerden Önce Malzeme Hazırlığı Yapmak İçin Sitemize Tıklayın!

Canlı çiçeklerin dalından kesilmesinin ardından çok daha uzun  süre solmadan alabilmesini sağlamak amacıyla kullanılan ve çiçekçilik sektörünün en önemli malzemelerinden biri olan sünger Oasis çiçek süngeri nedir  sorusunun yanıtı olarak aktarılabilir. Sitemizden hemen temin edebileceğiniz bu süngerlere yılın çeşitli dönemlerinde çok daha fazla ihtiyaç doğabiliyor. Özellikle anneler günü ya da sevgililer günü gibi çok daha fazla sayıda çiçek gönderiminin yapıldığı  zamanlarda haliyle daha fazla sayıda çiçek süngeri kullanmanız gerekir. Bu gibi durumları dikkate alarak yüksek oranda çiçek siparişi verilen dönemlerden önce sitemize tıklayarak çiçek sünger ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çiçek süngerlerinin yanı sıra çiçek süslemelerinde kullanabileceğiniz diğer malzemeleri de sitemizden temin edebilirsiniz. Aranjmanları hazırlamak için kullanabileceğiniz onlarca farklı ürün çeşidini sitemizle sizlerle buluşturuyor ve böylelikle ihtiyacınız olan tüm ürünleri pratik bir şekilde temin etmenizi sağlıyoruz. Kurdele çeşitleri ve tül çeşitleri gibi tüm çiçek süsleme çalışmalarında kullanıma uygun olan ürün modellerinde geniş bir renk skalası aramanıza hiç gerek kalmadı. Çünkü sizlere oldukça geniş bir model ve renk seçeneği yelpazesi sunarak hazırlayacağınız tasarımlara en uygun renkleri kolaylıkla seçmenizi sağlıyoruz.

Çiçek Süsleme Malzemelerinde Uygun Fiyatlar Burada!

Sitemizden temin edebileceğiniz tüm çiçek süsleme malzemelerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyor ve aynı zamanda yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla karşılamak için size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek zorunda değilsiniz. Onlarca farklı ürün çeşidi arasından tercih yapmak çok daha şık ve etkileyici çiçek aranjmanları hazırlamanızı sağlayabilir. Böylelikle çok daha fazla sayıda çiçek siparişi almanız da mümkün hale gelir.

Farklı renklerde makara inci çeşitleri ve yaprak parlatıcı gibi çeşitli  ihtiyaçlarınız için de en doğru adrestesiniz. Aradığınız tüm ürünleri sitemizde farklı renk seçenekleri eşliğinde bulabilir ve kolaylıkla sipariş vererek seçtiğiniz ürünlerin kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek siparişi vermenin hem ekonomik hem de kolay yolu olan sitemizde hızlı kargo uygulaması  bulunuyor ve bu kapsamda siparişler kısa bir sürede teslim ediliyor.

Sepet