7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Söz kesme, nişan ya da düğün gibi özel organizasyonlarda ihtiyacınız olan en önemli malzemelerden biri de gelin ve damat takı kurdelesidir.  Bu ihtiyacınızı karşılamak için sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve en kaliteli kurdele çeşitlerini hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.  Gelin ve damadın boynuna asılarak kullanılan kurdele çeşitlerinde sizlere son derece zengin bir renk seçeneği yelpazesi sunuyoruz.

Yakınlarınızın hediyelerini kolaylıkla takabilmeleri için kurdele modellerinin belirli bir uzunlukta ve kalınlıkta olması gerekiyor. İşte bu nedenle sizler için hazırladığımız koleksiyon içerisinde yer alan  kurdele modellerinin en ideal seçenekler olduğunu belirtebiliriz.  Gelin ve damat takı kurdelesi çeşitlerinde kırmızı ve beyaz en çok tercih edilen renklerin başında geliyor.

Sitemizde kırmızı ve beyazın yanı sıra farklı renklerde kurdele çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu sayede  düğün ya da nişan gibi çeşitli organizasyonlarda tercih edilen renklere uygun kurdele modellerini farklı platformlarda aramanıza hiç gerek kalmadı. Sitemize tıklamanız halinde aradığınız tüm renk seçeneklerini karşınızda görebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları sadece tek tıkla sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Gelin Ve Damat Takı Kurdelesinde Düşük Fiyat Avantajı!

Düğün ya da nişan gibi çeşitli törenlerde tercih edilen genellikle saten kurdele modelleri oluyor.  Sitemizde saten kurdele modelleri 1 cm, 2 cm, 2,5 cm ve 4 cm genişlik seçenekleri eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Fark yaratan bir tercih yapmak isterseniz rotanızı jüt kurdele modellerine de çevirebilirsiniz. Aynı zamanda şifon kurdele modelleri de sitemizden temin edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.

Kurdele çeşitleri bu tür organizasyonlarda mekan süslemesinde de sıklıkla kullanılan malzemelerin başında geliyor.  Mekan süslemesinde kullanabileceğiniz en şık ve en güzel kurdele çeşitlerini de sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz.  Özellikle masa süslemeleri için kullanıma uygun olan kurdele modelleri alternatifleriniz arasında yer alıyor. Hediyelik süslemelerinde de kullanıma uygun olan bu ürünlerde en düşük fiyatları sitemizde görebilirsiniz. Model ya da renk seçenekleri azalmadan tercihinizi yaparak sipariş vermenizde fayda var!  Hızlı kargo uygulamamız doğrultusunda siparişlerinde de kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Sepet