7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

En güzel çiçek tasarımlarını hazırlamak sizin için artık bambaşka bir keyfe dönüşecek. Çünkü ihtiyacınız olan çiçek ve ambalaj malzemelerini sitemizden kolaylıkla temin edebileceksiniz. En kaliteli malzemelerle hazırlanan ve böylelikle çiçek tasarımlarına da bambaşka bir güzellik kazandıran  çiçek ve ambalaj malzemeleri sadece tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Üstelik bu tasarımların tamamı için sizlere en düşük fiyatları sunuyoruz.

Simli tül modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımların başında geliyor.  Altın ve gümüş rengi seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşturduğumuz simli tüllere alternatif olarak daha sade bir görünüm sergileyen çiçek tülü çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.  Geniş bir renk skalası sunarak aradığınız renkleri sitemizde dakikalar içerisinde bulmanıza yardımcı oluyoruz. Buketlik ambalajlık kağıt çeşitlerinde de size son derece geniş bir renk seçeneği yelpazesi karşılayacak.

En Kullanışlı Çiçek Ve Ambalaj Malzemeleri Sitemizde!

Tergal tüller, elyaf tüller ya da abaka buketlik tüller buket çiçek tasarımlarının yanı sıra  ambalaj malzemesi olarak da en çok tercih edilen ürün modellerinin başında geliyor. Onlarca farklı renk arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlarda süsleme malzemesi olarak da kullanabileceğiniz bu ürün modelleri rulo formunda sarılmış olarak adresinize ulaşıyor. İhtiyaç duyduğunuz miktarda keserek kullanabilirsiniz. İlginizi çeken ürün modellerinin üzerine tıklamanız durumunda merak ettiğiniz diğer soruların yanıtlarını da karşınızda göreceksiniz.

Özellikle seçtiğiniz ürünlerin ölçü bilgilerine ya da gramaj bilgilerine ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli oluyor. Mutlaka incelemenizi gereken çiçek ve ambalaj malzemeleri arasında tela ria kağıt çeşitleri de bulunuyor. Aynı zamanda tamamen doğal bir görünüm elde etmek amacıyla ihtiyacınız olabilecek malzemeleri de unutmadık ve sizler için hazırladığımız bu koleksiyona naturel çiçek ve ambalaj malzemelerini de ekledik.

Çizgili kraft kağıt, her türlü süsleme çalışmasında kullanıma uygun bir malzeme olması ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda doğal bir görünüm sergiliyor olmasıda çiçek aranjmanı hazırlayanların dikkatinden kaçmıyor. Sitemizden bu ürün modelini en düşük fiyatlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sepetinize doldurmak ve siparişinizi bize iletmek olacak. Seçtiğiniz tüm ürünler sandığınızdan çok daha kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor. Böylelikle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurdele Çeşitlerinde En Geniş Renk Skalası Burada!

Hem çiçek aranjmanlarında hem de ambalaj tasarımlarında en sık kullanılan malzemelerden biri de kurdeleler oluyor.  Kurdele çeşitlerinde geniş bir renk skalası görmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü sizleri aradığınız her türlü renkle birlikte alternatif renk tonları ile buluşturuyoruz. Böylelikle  hayal ettiğiniz tasarımı kolaylıkla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Saten ve şifon kurdele modelleri ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde kesilerek kullanılabiliyor. Bu ürünleri farklı genişlik seçenekleri sunacak şekilde koleksiyonumuz içerisine ekledik.

Dilerseniz tercihinizi rabant kurdele  modellerinden yana da kullanabilirsiniz. İnce ve bir o kadar da dolgun bir görünüme sahip olan grogren kurdele modelleri  mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Çiçek ve ambalaj süslemelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kurdele çeşitleri sadece 1,5 cm genişliğinde olduğundan oldukça zarif bir görünüm de sergiliyor. 40 metre uzunluğa sahip olan grogren kurdelelerden seçtiğiniz renkleri mutlaka sepetinize ekleyin. Bu sayede düşük fiyat fırsatından da daha fazla istifade etmiş olacaksınız.

Hazırladığınız tasarımlara parlak bir görünüm kazandırmak isterseniz  gönül rahatlığı ile tercihinizi saten kurdele çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz.  Saten kurdele modelleri belirli bir kalitenin üzerinde olduğu için her türlü çiçek aranjmanında rahatlıkla kullanılabiliyor. Yarı şeffaf bir görünüm sergileyen şifon kurdeleler de yine sıklıkla tercih edilen çiçek ve ambalaj malzemeleri arasında yer alıyor. Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz tüm ürün modelleri muazzam tasarımlar ve ambalajlar hazırlamanızı sağlıyor.

Dekoratif Çiçek Süslerini Mutlaka İnceleyin

Teraryum çalışmaları, kutu çiçek tasarımları ya da kurutulmuş çiçek tasarımları için rahatlıkla kullanabileceğiniz  dekoratif süs çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Nazar boncuğu ve uğur böceği gibi popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen dekoratif süs çeşitlerini gayet düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda buket çiçek tasarımlarının yanı sıra ambalaj için de kullanabileceğiniz makara ince modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Makara inci modelleri kolaylıkla kesilebiliyor ve rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca makara inci modellerinde de sizi oldukça geniş bir  renk skalası karşılayacak.

Natural kaplamalı çiçek teli çeşitleri ya da yeşil renkli çiçek telleri pek çok farklı çiçek aranjmanında  kullanılan malzemelerin başında geliyor. Sitemizde en kaliteli çiçek teli çeşitlerine dakikalar içerisinde bulabilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte jüt ip ve doğal rafya çeşitlerine de hemen göz atmaya başlayın. Kurutulmuş çiçek tasarımları ile birlikte kullanabileceğiniz doğal çiçek malzemeleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Silikon tabancası ve çubuk silikon çeşitleri  çiçek tasarımları hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin başında geliyor. Bu nedenle seçenekleriniz arasına pratik kullanım yönü ile ön plana çıkan silikon tabancası gibi ürünleri de eklemeyi unutmadık.  Hızlı ve kolay bir şekilde yapıştırma işlemini yapmanızı sağlayacak olan bu ürünleri en düşük fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. Profesyonel silikon tabancası modelleri ergonomik bir yapıya sahip olduğundan kolaylıkla kullanılabiliyor.

Yaprak Parlatıcı Sprey Çeşitleri Sitemizde!

Özellikle çiçek tasarımlarına daha etkileyici bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz yaprak parlatıcı sprey çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz. Yaprak parlatıcı spreyler farklı boyut seçenekleri eşliğinde sizlerin kullanımına sunuluyor. Elbette  düşük fiyat avantajı yaprak parlatıcı sprey çeşitleri için de geçerlidir. Sepetinize kartlık çeşitleri ya da yaka iğnesi çeşitlerinden de ekleyebilirsiniz. Farklı renklerde zarf ve not kağıdı çeşitleri özellikleri çiçek aranjmanı hazırlayanlar için en önemli ihtiyaçlardan biridir. Sitemizden temin edebileceğiniz ürün modelleri arasında not kağıtları ve zarf çeşitleri de bulunuyor.

Çiçek süngeri ise çiçek aranjmanı hazırlayanlar için en temel malzemelerden biri olarak ihtiyaçlar listesinin başında bulunuyor.  Almanya'da üretimi gerçekleştirilen ve kalitesi ile kullanıcılardan tam not almayı başaran çiçek süngeri çeşitlerini hemen şimdi sitemizden temin edebilirsiniz. Halka ya da kalp formunda dizayn edilmiş olan  çiçek süngerleri pratik bir şekilde satın alabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor.

Renkli balonlar ya da kulplu sepetler gibi farklı ihtiyaçlarınız için de en doğru adrestesiniz.  Sadece çiçek tasarımlarında değil farklı hediyelik ürün tasarımlarında da kullanabileceğiniz bu malzemeler çeşitli organizasyonlarda şık tasarımlar ortaya koyabilmeyi sağlıyor.  Özellikle kutu çiçek tasarımlarında kullanabileceğiniz yuvarlak bir forma sahip olan kutu çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sitemizde yer alan tüm ürün modelleri gibi bu koleksiyonumuz içerisinde inceleyebileceğiniz tasarımlar için de sizlere en düşük fiyatları sunuyor  ve aynı zamanda yıl boyunca düşük fiyat politikası uygulamaya devam ediyoruz.

Bundan böyle çiçek ve ambalaj malzemeleri ihtiyacınızı karşılamak için  farklı adreslerde daha yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Sitemize tıklamanız durumunda geniş bir seçenek yelpazesi ve zengin bir renk skalası eşliğinde ürün tercihi yapabilir, ödemenizi ise son derece düşük rakamlarla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi bu tasarım seçeneklerini gözden geçirmeye başlayın ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ürünlerle sepetinizi doldurarak sipariş verin.

Sepet