Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçeklere gösterişli bir form kazandırmak için kullanabileceğiniz tüm süsleme malzemelerini sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz. Sizler için en kaliteli çiçek süsleme malzemelerini en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlayan benzersiz bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonumuz içerisinde büyük ilgi gören ürünlerin başında çiçek süsleme tülleri geliyor. Üstelik süsleme tüllerinde en geniş renk skalasını sitemizde bulabilirsiniz.

Tergal tül modelleri mutlaka göz atmanız gereken çiçek süsleme tülleri arasında yer alıyor. Delikli bir yapıya sahip olduğu için  çok daha şık bir görünüm sergileyen sadece buket çiçek tasarımlarında değil vazolu çiçek modellerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz tergal tüller yüz güldüren fiyatlarıyla benzerlerinden ayrılıyor. Sepetinize eklediğiniz tergal tül rulo formunda adresinize teslim ediliyor. İstediğiniz ölçülerde kesebilir ve tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda simli tül modellerini de hemen şimdi gözden geçirebilirsiniz. Gösterişli çiçek tasarımlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz simli tülleri altın ve gümüş rengi olmak üzere 2 farklı renk seçeneği eşliğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hediyelik ürün paketleme ya da ambalaj yapma gibi farklı amaçlarla da kullanabileceğiniz simli tül modelleri  en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Tükenmeden siz de sepetinize mutlaka ekleyin.

En Kaliteli ve En Şık Çiçek Tülleri Burada!

Sitemizde 25 metre uzunluğunda ve 70 santimetre eninde olan tül modelleri de bulunuyor. Çiçekler üzerinde dilediğiniz gibi süsleme çalışması yapabileceğiniz bu türler aynı zamanda gelin arabası süslemesi gibi farklı amaçlarla da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kalite beklentisini fazlasıyla karşılayan süsleme tülleri deforme olmadan uzun süre kullanılabiliyor ve canlı renkleri ile de göz doldurmayı başarıyor.

Bu arada dilerseniz seçiminizi abaka buketlik tül modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Özellikle buket çiçek tasarımlarında tercih edilen abaka tül tasarımları  canlı saksı bitkilerini süslemek amacıyla da rahatlıkla kullanılabilir.  Kurdele modelleri ile birlikte süsleme çalışması yapmak için sepetinize saten kurdele çeşitlerinden de eklemeyi ihmal etmeyin. Tüm bu ürün çeşitlerinde en geniş renk skalasını sitemizde göreceksiniz. Uygun fiyat avantajından faydalanmak için model ve renk seçenekleri azalmadan sepetinizi doldurun ve siparişinizi hemen bize iletin.

Sepet