7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçekleri yeryüzünde bulunan en naif inceliklerden  biridir. Renkleri, bünyesinde barındırdığı anlamları ve nefis görünümleriyle görenleri kendine hayran bırakan bir zerafete sahiptir. Tüm bu güzellikler çeşitli aksesuarlar ve ambalajlarla taçlandırıldığında daha kusursuz bir auraya bürünüyor. Birbirinden şık çiçek malzemeleri Eminönü çevresinde yer almakla birlikte, çeşitlilik açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip!

Çiçek, tüm zerafeti ile sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel hediye oluyor. Fakat ne denli güzel olursa olsunlar, şık bir şekilde ambalajlanıp süslenmediği sürece yetersiz kalacaktır. Çiçek Malzemeci olarak ihtiyacınız olan bütün çiçek malzemelerine yer vermekteyiz. Ürünlerimizi kalite ile harmanlayarak her detayı büyük bir incelikle ele almaktayız. Minik dekoratif süsler, buketlik kağıtlar, çiçek süngerleri ve çiçek tellerine kadar tüm ayrıntıları firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Rengarenk Ambalajlık Kağıtlar

Yeryüzündeki en ince naifliklerden olan çiçekleri, ambalajlarla taçlandırabilirsiniz. Sayfamızda birçok formda ve görünümde yer alan ambalajlık kağıtlar, göz alıcı şıklıklarıyla her çiçeğe uyum gösterme özelliğine sahip oluyorlar. Sade bir görünümü benimseyenler için buruşuk kağıtlar oldukça uygun bir alternatif. Naturel tonları ile buketleri sararak doğal bir şıklık kazandırıyor. Renk konusunda sınır tanımayarak; mor, yeşil, pembe, hardal ve füme gibi birçok ton ile harmanlanarak beğeninize sunuluyor. Aynı zamanda soft tonlara da ulaşabilmeniz mümkün oluyor. 

Çiçeklerinizi rengarenk buketlik kağıtlarla meç etmeye ne dersiniz? O halde rotanızı Çiçek Malzemeci'ye çevirebilirsiniz. Dokusu ve görünümü ile her çiçek türüne uyum sağlayabilen bu kağıtlar, hem mat hem de parlak formlarıyla vücut buluyor. Renk konusundaki çeşitliliği ise her zevke hitap eden seçeneklerin yer aldığını destekler nitelikte. Gold, yeşil, lila, turkuaz ve kırmızı tonlar ile buluşturulan bu kağıtlar, çiçeklerinize bambaşka bir şıklık kazandırıyor. Aynı zamanda; bordo, krem, siyah ve fıstık yeşili tonlar da öne çıkan renk seçenekleri arasında yerini alıyor.

Çiçek ambalajları arasında en çok kullanılan ürünlerden biri de krep kağıtlar oluyor. Esnek formu ve kaliteli dokusu ile sade bir şıklık yaratarak her çiçekle uyum gösterme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Naturel tonu ise sofistike bir görünüm yaratırken, rengarenk çiçeklerle bir araya geldiğinde zerafeti beraberinde getiriyor. Üstelik dekor amaçlı olarak da kullanılabilme özelliği ile öne çıkıyor. Renkli görünümden hoşlanmayanlar için oldukça uygun bir alternatif! Çiçeklerin canlılığını öne çıkarmak için krep kağıtlardan faydalanabilirsiniz. Çünkü naturel rengi, çiçeklerinizin gölgede kalmasını engelliyor!

Çiçek malzemeleri Eminönü çevresinde yoğunluk gösterirken, her detayı bulabilme avantajına sahip oluyorsunuz. Fakat Çiçek Malzemeci olarak, tüm ayrıntıları ele alarak  sizlere hızlı ve kaliteli alışveriş yapmanın deneyimini sunuyoruz. Sadece bir tık ile ihtiyacınız olan tüm çiçek malzemelerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Üstelik keyifli alışverişin tadını çıkarırken birçok indirim ve fırsatlar da sizleri bekliyor. 

Markamızın öne çıkan ürünlerinden biri ise çizgili kraft kağıtlar oluyor. Bünyesinde barındırdığı renkli çizgi detayı, çiçeklerinizde hoş bir hava yaratırken, şıklığı da beraberinde getiriyor. Naturel tonda olan kraft kağıdın üzerine serpiştirilen incecik çizgi motifi, sade ve zarif bir duruş sergiliyor. Mor , yeşil ve siyah tonlar ile harmanlanan çizgiler, şık bir detay olmakla birlikte çiçeklerinize ayrı bir zerafet kazandırıyor.

Sayfamızda yer alan buketlik ambalajlık kağıtlar, 40 mikron kalınlığı ve kalitesi ile öne çıkıyor. Rengarenk formda olan bu güzellikleri çiçeklerinizle buluşturmak istemez misiniz? O halde sayfamızı ziyaret ederek ürünümüzü detaylı inceleyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her tonda vücut bulan ambalajlık kağıtlar, birbirinden güzel renklerle harmanlanarak beğeninize sunuluyor. Yeşil, siyah, mor kahverengi tonlarıyla canlı bir görünüm oluştururken, naturel rengiyle sade bir şıklık yaratıyor. 

Kurdelalar ile Çiçeklerinizi Taçlandırın

Çiçekleri, çeşitli ambalajlarla süslerken kurdelalarla ayrı bir zerafete ulaştırmaya ne dersiniz? O halde rotanızı Çiçek Malzemeci'ye çevirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan kurdelalar, her renk ve boyutta vücut bulurken, kalite odağında hizmetinize sunuluyor. Özellikle saten kurdelalar, naif görünümleri ile zerafetin simgesi oluyor. Çiçeklerinizi ambalajladıktan sonra kurdela detaylarına yer vererek hoş bir şıklık yaratabilirsiniz. Saten formda olan bu ürünlerde geniş renk seçeneği de sizleri bekliyor. Sarı, mavi, beyaz, kırmızı ve yeşil tonlarla harmanlanarak beğeninize sunuluyor. Aynı zamanda; pembe, lila, mor ve fuşya tonları da değerlendirebilirsiniz.

Markamızın öne çıkan çiçek malzemelerinden biri ise kurdelalar oluyor. Mat görünümleri nefis ve kaliteli bir duruş sergilerken, buket ambalajlarınızla bir araya geldiğinde şıklığı beraberinde getiriyor. Dekoratif dolgun formuyla vücut bularak, her çiçek ile uyum gösterme özelliğine de sahip oluyor. Üstelik renk konusunda  da asla sınır tanımıyor. Hem canlı hem de soft görünümleriyle modern bir çizgi oluşturuyor. Çiçeklerinizin ambalajında rengarenk kurdelaları tercih ederek etkili dokunuşlar yaratabilirsiniz. 

Minimal Aksesuarlardan Faydalanın

Çiçekler, kendi başına yeryüzündeki en güzel naifliklerden biri oluyor. Fakat çeşitli aksesuarlarla süslendiğinde daha kusursuz bir forma bürünüyor. Bu noktada minimal detaylara yer verebilirsiniz. Ambalajlama işlemini gerçekleştirdikten sonra dekoratif uğur böceklerinden faydalanabilirsiniz. Minyatür görünümleri, buketlere serpiştirildiğinde etkin şıklıklara imza atıyor. Ahşap malzemelerden üretilen uğur böcekleri, kalitesi ve uygun fiyat avantajıyla sayfamızda sizleri bekliyor.

Çiçek ambalajlarken en çok kullanılan detaylardan biri nazar boncukları oluyor. Örneğin tül ile ambalaj gerçekleştirdiyseniz, sayfamızda yer alan çengelli nazar boncuklarını değerlendirebilirsiniz. Pembe, mavi, açık mavi ve ponponlu renklerle harmanlanan bu ürünler, kullanıldığı ambalajda en göz alıcı detaylardan oluyor. 

Romantik bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız dekoratif kalpli çubuklar tam size göre! Sevgililer günü, evlilik teklifi gibi özel günlerde aşkınızı en güçlü biçimde ifade etmek istiyorsanız, çiçeklerinize serpiştirdiğiniz kalpli detaylardan faydalanabilirsiniz. 

İhtiyacınız Olan Tüm Detaylar Çiçek Malzemeci'de!

Çiçek ambalajlama ve süsleme kapsamında ihtiyacınız olan her detaya sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Çiçek teli, dekoratif aksesuarlar, ambalajlık kağıtlar, kartlıklar ve daha birçok ürünü markamız kalitesiyle deneyimleyebilmeniz mümkün. Bilindiği üzere çiçekler, dünyanın en güzel naifliklerinden biridir. Kendi başlarına nefis bir görünüme sahip olurken, çeşitli malzemeler ile taçlandırıldığında kusursuz bir forma bürünmektedirler. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz her şeye Çiçek Malzemeci ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. 

Online alışverişin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? O halde sizleri en kısa zamanda sayfamızda yer alan ürünleri incelemeye davet ediyoruz. Hızlı ve güvenilir alışverişin tek adresi olan Çiçek Malzemeci, kalitesi ile yönelebileceğiniz en doğru adres oluyor. Sizlere zamandan tasarruf ettirdiği gibi cebinizi de düşünüyor. Sayfamızdan alışveriş yaptığınız takdirde toplu alımlarınızda birçok indirim fırsatı sizleri bekliyor. Çiçek malzemelerine dair gereksinim duyduğunuz herşeye markamız ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Sepet