7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Bundan böyle çiçek aranjmanları hazırlamak için malzeme temin etme noktasında hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü sitemizde tıklamanız durumunda aradığınız tüm ürün modellerini alternatifleri ile birlikte bulabilir, pratik bir şekilde sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere en kaliteli canlı çiçek süsleme malzemeleri için en uygun fiyatları sunuyor, avantajı bir alışveriş yapma şansını tanıyoruz.

Hızlı ve kolay bir şekilde muhteşem çiçek aranjmanları hazırlamanız için özel olarak tasarlanan canlı çiçek süsleme malzemeleri  pratik kullanım özelliği ile de göz doldurmayı başarıyor.  İhtiyacınız olan tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde sitemizden temin edebilmeniz için sizlere son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz. Kullanmak istediğiniz ürünleri sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Buruşuk kağıt çeşitleri mutlaka tüm çiçekçilerde bulunması gereken malzemelerden biridir. Sizlere bu ürünleri geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz. Aradığınız renk tonlarını kolaylıkla bulabilir ve böylelikle  çiçek tasarımlarının çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Buruşuk kağıt çeşitleri uygun fiyatları ile de ön plana çıkan çiçekçi malzemeleri arasında yer alıyor.

Aradığınız Tüm Çiçek Aranjman Malzemeleri Sitemizde!

Buketlik kağıt modelleri de mutlaka göz atmanız gereken ürün çeşitleri arasında yer alıyor.  Parlak bir görünüm sergileyen buketlik kağıt çeşitlerine alternatif olarak mat bir duruşa sahip olan ürünleri de sizlerle buluşturuyoruz.  Rulo formunda temin edebileceğiniz çiçekçi kağıdı çeşitlerini ihtiyacınız olan ölçülerde kesebilir ve kullanabilirsiniz.  Bu arada kurdele çeşitleri de temin etmeniz gereken ürün modelleri arasında yer alıyor.

En çok tercih edilen renk seçenekleri eşliğinde göz atabileceğiniz elyaf ve saten kurdele çeşitlerini sitemizde hemen şimdi inceleyin. Özellikle buket çiçek tasarımlarına muazzam bir görünüm kazandıran kurdele çeşitleri vazolu çiçek modellerinde ya da saksılı çiçek tasarımlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem kalın hem de ince kurdeleleri sizlere bir arada sunuyoruz.

Nazar boncuğu ya da uğur böceği gibi süsleme malzemelerini de unutmadık. Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka zarf ve not kağıdı çeşitlerinden de ekleyin. Simli tül çeşitleri, toplu iğneler, falçata çeşitleri  gibi ihtiyaçlarınızı da hemen şimdi sitemizden karşılayabilirsiniz.

Sepet