7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek süsleme çalışmalarında kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sizlerle tek bir platformda buluşturuyor ve böylelikle ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Son derece makul fiyatlarla satın alabileceğiniz ürün modelleri arasında çiçek süngerleri gibi en sık kullanılan malzemeler ile birlikte saten kurdele çeşitleri de yer alıyor.  Hızlı ve kolay bir şekilde göz atabileceğiniz ve istisnasız tüm çiçek aranjmanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz saten kurdele süsleri çeşitlerini sitemizden saten kurdele satın al diyerek temin etmeniz durumunda en uygun fiyatlarla ödeme yapma şansına da sahip olabilirsiniz.

Kaliteli malzemeler kullanan ve bu sayede dayanıklı üretimler yapan saten kurdela imalatçıları tarafından hazırlanan kurdele çeşitleri gelin çiçeği buketlerin de kullanabileceğiniz gibi farklı çalışmalar için de tercih edebilirsiniz.  Sizlere sitemizde saten kurdele toptan sipariş verme şansını da sunuyoruz. Sitemizde saten kurdele toptan satış ve aynı zamanda perakende satış yapıyoruz. Ancak toptan saten kurdele fiyatları daha uygun ve toptan sipariş vermeniz durumunda uygun fiyat avantajından çok daha fazla faydalanmış olursunuz.

Oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunan saten kurdele renkleri arasından dilediğinizi seçerek sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Hazırlayacağınız tasarımlara en uygun renkleri seçebilmeniz için dantelli saten kurdele çeşitlerinde de geniş bir renk skalası ile sizleri buluşturuyor ve böylelikle çiçek aranjmanlarında kullanmak istediğiniz renklerden ödün vermenizi engelliyoruz. Hemen şimdi gri saten kurdele çeşitlerine göz atabilir ya da tercihinizi parlak bir görünüm sergileyen gümüş saten kurdele modellerinden yana yapabilirsiniz.

Saten Kurdele Çeşitlerinde En Geniş Renk Skalası Burada!

Çiçek aranjmanları süslemenin yanı sıra hediye paketleme için de sıklıkla kullanılan gold saten kurdele  modelleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Altın sarısı renginin saten kumaşla buluşmasından doğan saten renkli kurdele çeşitleri son derece şık bir görünüm sergiliyor olması ile de benzerlerinden ayrılıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde göz atabileceğiniz bu tasarımları minimum düzeyde ödeme yaparak hemen satın alabilirsiniz.  Seçenekleriniz arasında muhteşem bir görünüm sergileyen mavi saten kurdele modelleri de yer alıyor.

Elbette farklı renk seçeneklerini de sizlerin beğenisine sunmayı ihmal etmedik. Sitemizden temin edebileceğiniz ürünler arasında pembe saten kurdele modelleri de yer alıyor. Özellikle pembe çiçeklerin hazırlanmasında ve süslemesinde kullanılan saten şeritli kurdele gelin çiçeği buketlerinin de vazgeçilmez süsleme malzemelerinden biri haline geldi. Gelin buketlerine bambaşka bir görünüm kazandıran saten kurdele 4 cm seçeneği eşliğinde incelemeniz için sizi bekliyor. Sizler için hazırladığımız bu koleksiyon içerisinde farklı ölçü seçenekleri de mevcut. Dilerseniz saten kurdele 3 cm genişliğinde olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Sevgililer günü gibi özel günlerde kırmızı güllerle hazırlanan çiçek buketlerini süslemek için kırmızı saten kurdele çeşitlerine ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle sizler için hazırladığımız bu koleksiyona kırmızı kurdele çeşitlerini de ekledik. Kutu çiçek tasarımları ya da sepet içerisinde dizayn edilen özel çiçek aranjmanlarında da kullanabileceğiniz saten kurdele 2 cm genişlik seçeneğini de sizlere sunuyor. Bu tasarımlarda kalın modellerle birlikte ince bir görünüme sahip olan kurdele çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Her Ölçüde Saten Kurdele Modelleri Burada!

Eğer zarif ve küçük çiçekler kullanıyorsanız bu durumda 1 cm saten kurdele sizin için en ideal seçim olabilir.  Aynı zamanda biraz daha kalın bir kurdele modelini kullanmak istediğiniz zaman da sitemize tıklayarak pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.  Çünkü sitemizde sizlere 1 5 cm saten kurdele modellerini de temin etme şansını sunuyoruz.  Böylelikle hayal ettiğiniz çiçek aranjmanına  kurdelelerle dilediğiniz görünümü kolaylıkla kazandırabileceksiniz. Hayal ettiğiniz tasarımdan ödün vermeden çiçek aranjmanı hazırlamak için sitemizden sipariş vermeniz yeterli olacak.

Bu arada 2 mm saten kurdele modelleri de çeşitli süsleme çalışmalarında kullanılabiliyor.  Aynı zamanda farklı renk seçenekleri eşliğinde göz atabileceğiniz 2 cm saten kurdele modellerini de tercih edebilirsiniz. Rulo formunda sarılmış olduğu için sadece ihtiyacınız olan miktarda keserek kullanabileceğiniz 3 cm saten kurdele modellerine de göz atmayın sakın unutmayın. Özellikle çok sayıda çiçek aranjmanı hazırlayanlar farklı ölçü seçeneklerini bir arada değerlendirerek kullanılan çiçeklere en uygun saten kurdele modelleri kolaylıkla tespit edebilir.

Uygun fiyat avantajı 3 mm saten kurdele modelleri için de geçerlidir. Tüm yıl boyunca koruduğumuz makul fiyat politikası kapsamında sizlere düşük rakamlarla satın alabileceğiniz 4 cm saten kurdele modellerini bir arada sunuyoruz. Butik çiçek tasarımlarında rahatlıkla kullanıma uygun olan ve aynı zamanda çeşitli tüllerle birlikte süsleme çalışması yapabileceğiniz 4 mm saten kurdele modellerine de yönelebilirsiniz.  Bu ürünlerin tamamı için toptan olarak da sipariş verebilir ve seçtiğiniz kurdeleleri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

En Kaliteli Kurdela Çeşitlerinde Uygun Fiyat Avantajı Var

Aynı zamanda daha büyük ebatlarda çiçek tasarımları hazırlarken kullanabileceğiniz 5 cm saten kurdela modelleri ve mat saten kurdela çeşitli organizasyon çiçekleri hazırlarken de tercih edebileceğiniz tasarımlar olabilir. Bu arada 5 cm saten kurdele fiyatı da sitemizde oldukça uygun! Düğün ve nişan çiçekleri ya da mekan çiçekleri tasarımlarında daha gösterişli bir görünümü yakalamak istiyorsanız 6mm saten kurdele modelleri tercih edebilirsiniz. Elbette koleksiyonumuz içerisinde sizlere 6 cm saten kurdele tasarımlarını da inceleme şansını sunuyoruz.

Daha kalın bir görünüme sahip olan 8 cm saten kurdele çeşitleri ile birlikte birbirinden şık tasarımlar hazırlayabilirsiniz.  Başta gelin buketleri ve buket çiçek tasarımları olmak üzere onlarca farklı aranjmanda kullanabileceğiniz saten kurdele 5 cm seçeneği ile birlikte sizlere saten kurdele 10 cm seçeneğini de sunuyor. Yapmanız gereken sadece saten kurdele imalatçısı aramak yerine sitemizde yer alan kadife saten kurdele modellerini incelemek ve denemek istediğiniz tüm tasarımlar için sipariş vermek olacak. Burada saten kurdele fiyatları çok ucuz!

İstanbul'da saten kurdela merter başta olmak üzere tüm semtlerden siparişi verilen ürünler arasında yer alıyor. İstanbul dışında da saten geniş kurdele için sipariş kabul ettiğimiz için  rahatlıkla sitemizde yer alan saten kurdele fiyonk modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda saten kurdele baskılı  olarak da hazırlanabilir ve siz de tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen saten kurdele çiçek süsleme çalışmalarında çiçeklerin zarafetini ve güzelliğini ön plana çıkarabiliyor.

Aradığınız Tüm Saten Kurdele Çeşitleri Tek Bir Platformda!

Bu arada bordo saten kurdele modellerini, saten kenarlı kurdele çeşitlerini ve aynı zamanda özellikle beyaz çiçeklerle hazırladığınız aranjmanlarda kullanabileceğiniz beyaz saten kurdele modellerini de inceleyin. Ayrıca saten kurdele grogren modellerini htiyacınız olan miktarda kestiğinizde kurdele rulolarını pek çok farklı tasarımda kullanma şansını elde edebilirsiniz. Etkileyici bir görünüm yakalamak istediğiniz tüm çiçek süslemelerinde desenli saten kurdele tasarımlarına ve kalın saten kurdele çeşitlerine yönelebilirsiniz. Sitemizde sizlere saten kurdele grogren modellerinde oldukça geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyoruz.

Elbette büyük saten kurdela modellerini inceleyebilir ve aynı zamanda şık görünümü ile ön plana çıkan ve canlı renkleriyle dikkat çeken çizgili saten kurdele tasarımlarını da sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.  Bildiğiniz gibi kurdeleler çiçek süsleme çalışmalarının yanı sıra pek çok farklı tasarımda da kullanılıyor. Özellikle saten kurdele elbise modelleri ve aynı zamanda saten kurdele makinası bu ürünlerin hazır giyim sektöründe de ne denli yoğun kullanıldığını gözler önüne seriyor. Sitemizden saten kurdele İstanbul kentinin tüm semtlerine teslim ediliyor. İstanbul dışında da sipariş verebilir ve uygun saten kurdela fiyatları avantajından faydalanabilirsiniz. Elbette 100 m saten kurdele de sitemizde!

Sepet