7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Yeni evlenecek olan çiftlerin koca bir ömre yelken açtığı özel anların arasında en tatlı koşuşturmacalardan biri nişan telaşı oluyor. Bu denli özel günün içerisinde yer alan her detayın şıklıkla taçlandırılması gerekmektedir. Mekandan masaya, sandalyelerden duvarlara kadar tüm ayrıntılar kusursuzlukla harmanlanmalıdır. İşte tam da bu noktada nişan süsleme malzemelerinden faydalanarak özel gününüzde etkili dokunuşlara yer verebilirsiniz.  

Nişan, kişinin sevdiği insanla birlikte yaşamaya attığı ilk adımdır. Herkes bu anın kusursuz olmasını arzu eder. Nişan yapılacak mekanda yer alan süslemeler, nişan masası, nişan tepsisi ve şık aksesuarlar göz alıcı bir auraya sahip olmalıdır. Bu yüzden nişan organizasyonlarına uygun süsleme malzemelerini tercih edebilirsiniz. 

Nişan Masası Malzemeleri

Nişan masası aksesuarları ve malzemeleri ile nefis bir aura yaratabilirsiniz. Masanızın şık ve ışıltılı olmasını arzu ediyorsanız simli tüllerden faydalanabilirsiniz. Altın ve gümüş tonlar ile harmanlanan simli tüller, her mekan ve konsepte uyum gösterme özelliğine sahiptir. Firmamızda yer alan bu parçalar, geniş renk seçeneği ve kaliteli dokusu ile modern bir çizgi oluşturuyor. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen farketmeksizin her masaya uygun formda tasarlanıyor. Üstelik toptan alımlarınızda çeşitli avantajlar sizleri bekliyor.

Nişan için sade bir mekan tercih ediyorsanız, masanızda kullanacağınız simli tüller ile ışıltı yaratabilir, göz alıcı bir şıklık yaratabilirsiniz. Aynı zamanda masanın üzerine dekoratif kutular koyarak içerisini çiçeklerle doldurabilirsiniz. Bu sayede renkli ve şık bir ambiyans oluşturarak özel anınızı ışıltılarla taçlandırabilirsiniz. 

Nişan tepsisi, en özel nişan malzemeleri arasındadır. Hatta malzeme değil, en şık aksesuar niteliğindedir. Nişan tepsisi bu denli özel bir günün olmazsa olmasıdır. Nişan yüzükleri bu tepsinin içerisine konulur ve hoş bir nüans yaratılır. 

Nişan malzemeleri arasında yer alan aksesuarlardan biri de kurdelalardır. Masanın üzerinde yer alan şık detayları kurdela ile meç ederek etkili nüanslarda bulunabilirsiniz. Özellikle saten kurdelalar, hafif parlak formu ve yumuşacık dokusu ile en şık detaylardan biri oluyor. Kullanıldığı alanda hoş bir aura yaratan kurdelalar, şifon formuyla da en zarif masa süsleme malzemelerinden oluyor. Firmamızda yer alan seçenekleri ise geniş renk yelpazesiyle her konsepte hitap ediyor. Masanızda yer alan tül detaylarını ise kristal iğnelerle masanıza tutturabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif kalpli kutular kullanarak nişan masanızda hoş detaylara yer verebilirsiniz.

Nişan masası çiçeği için sayfamızda yer alan çiçek süngerlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede çeşitli çiçekleri tek saksıda barındırabilir, tok bir duruş sergileyebilirsiniz. 

Nişan, romantik ve en özel an olmakla birlikte birçok şıklığı da beraberinde getirmelidir. Aşk dolu anınızı dekoratif kalp şeklinde kadife çubuklarla taçlandırabilirsiniz. Masanızda bu detaylara yer vererek günün konseptine uygun ambiyans yaratabilirsiniz. 

İhtişamı sevenlerdenseniz masanızda makara incilere yer verebilirsiniz. Rengarenk formları her ambiyansa uyum sağlarken zarif nüansları beraberinde getirmektedir. Daha renkli bir görünüm elde etmeyi arzuluyorsanız minimal dekoratif mantarları tercih edebilirsiniz. Masanızda kullanacağınız küçük detaylar, mekanın aurasını değiştirerek bambaşka bir boyut kazandıracaktır. 

Nişan masası aksesuarları arasında yer alan bir diğer aksesuar ise naturel görünümü ile kulplu sepetler oluyor. Nişan sonrası dağıtacağınız hediyelikleri bu kutunun içerisinde muhafaza ederek masanızda bulundurabilirsiniz. Bu sayede sade bir şıklık yaratabilirsiniz. Nişan organizasyonlarına damga vuran eşsiz masalar, kullanılan aksesuarlar ile farklı bir havaya bürünüyor. 

Söz ve Nişan Dekorasyon Önerileri

En özel anlarınızdan olan söz ve nişan geceleri, daima şık detayları bünyesinde barındırmalıdır. Bu denli tarifi olmayan anlarınızda  eminim ki her ayrıntının kusursuzluk ile harmanlanmasını arzu edersiniz. Nişan yapılacak mekanın, konsepte uygun bir şekilde hazırlanıp süslenmesi gerekir. Bu yüzden nişan süsleme malzemelerinden faydalanarak mekanda eşsiz dokunuşlar yaratabilirsiniz. 

Eğer dış mekanda nişan töreni gerçekleştirecekseniz helyum gazı içeren balonlardan faydalanabilirsiniz. Özellikle gold ve gümüş renk seçenekleri, tüm softluğu ile sade şıkların başında geliyor. Masa ve sandalyelerinizi beyaz tonlarda kullanarak bu balonlarla mekanda süslemeler yapabilirsiniz. Bu noktada diğer aksesuarlar için de tercih edeceğiniz renkler çok önemlidir. Mekan çok sade ve otantik bir ambiyanstan oluşuyorsa bir tık daha renkli aksesuarlara yer verebilirsiniz. Masanızda simli tül gibi ışıltılar kullanarak nişan töreninde şık bir duruş yakalayabilirsiniz.

Söz ve nişan dekorasyonunda en çok önem verilmesi gereken detaylardan biri de uyumdur. Kullandığınız dekoratif parça ve aksesuarlar kendi arasında ahenk içinde olmalıdır. Örneğin; nişan masası çok ihtişamlı ve ışıltılı ise davet masalarında bu ışıltıları daha minimum düzeyde kullanarak denge sağlamalısınız. Bu sayede göz yorucu olmayan bir ambiyans yaratmış olacaksınız. Duvarlarda renkli aksesuar kullanıyorsanız aynı tonlara yakın olan soft renklerde masa çiçeği tercih edebilirsiniz.Ben ihtişamı ve rengi severim diyor iseniz, o zaman hem ışıltı hem de renkliliğin dozunu artırabilirsiniz. Bu noktada tercih tamamen sizin insiyatifinizde! 

Uyumdan bahsetmişken üzerinizde yer alan her parça da nişan konseptine uygun bir biçimde olmalıdır. Gerek saç aksesuarı gerek makyajınız gerekse takılarınıza kadar her detayın uyum içerisinde olması en doğru fikir olacaktır. Makyajınızın tonları ile çiçekleriniz ahenk sergilerken, mekanın fazla ışıltısı elbisenizi gölgelememelidir. Bu noktada tercih edeceğiniz nişan kıyafetini seçerken tüm ayrıntıları gözden geçirmelisiniz. Nişan organizasyon kapsamında kullanacağınız her detay hem ışıltılı hem de dozunda olmalıdır.

Eğer kapalı alanda nişan töreni olacaksa, ambiyansın da ona göre şekillenmesi gerekir. Aile arasında bir tören yapacaksanız tercihinizi küçük ve şık mekanlardan yana kullanabilirsiniz. Bu aşamada kullanacağınız aksesuarlar büyük olmamalıdır. Şık bir görünüm sağlamak için mekana uygun ölçüde dekoratif parçalar kullanmalısınız. Durum tam tersi ise daha görkemli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Mumlar, şamdanlar, kalpli kutular, rengarenk balonlar ve diğer seçenekleri nişan dekorasyon alternatifleriniz arasına ekleyebilirsiniz. 

Nişan organizasyonlarında en çok özen gösterilmesi gereken unsurlardan biri aydınlatmalardır. Açık alandaki törenler için (gece olacaksa) daha aydınlık olan armatürleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede mekanın ışıltısını gözler önüne serebilirsiniz. Fakat töreniniz kapalı bir alanda olacaksa minimal loş aydınlatmalardan faydalanabilirsiniz. Böylece otantik bir ambiyans oluşturarak modern bir görünüm elde etmiş olursunuz. Nişan tepsinizi de konsepte ve mekana uygun olacak şekilde tercih etmelisiniz. Tören gerçekleştireceğiniz alan daha vintage bir auraya sahipse kesinlikle tercihinizi ahşap olanlardan yana kullanmalısınız. Eğer daha modern ve ışıltılı bir mekan tercihinde bulunuyorsanız gümüş tepsileri kullanmanızı tavsiye edebiliriz. 

Çiçek Malzemeci olarak ihtiyaç duyduğunuz nişan süsleme malzemelerini şıklık ve kalite ile meç etmekteyiz. Nefis kurdelalardan dekoratif kutulara, simli tüllerden grapon kağıtlarına kadar her detayı büyük bir incelikle ele alarak, en büyük çözüm ortağınız olmaktayız. Sayfamızda yer alan rengarenk balonlar, dekoratif minimal aksesuarlar, kurdela makasları ve daha nicesi özel günleriniz için tasarlandı. Üstelik tüm bu malzemelere online olarak sadece bir tık ile ulaşabilmeniz mümkün kılınıyor. Özel anlarınızı zerafet ve ışıltı ile taçlandırmak istiyorsanız rotanızı Çiçek Malzemeci’ye çevirebilirsiniz. Toptan alımlarınızda uygulanan makul rakamlardan da faydalanabilirsiniz. Her daim ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunarak, memnuniyetiniz dahilinde hizmet verdiğimizi unutmamanızı isteriz.

Sade Nişan Masası Süsleme

Günlük hayattaki stiliniz sade şıklıktan yanaysa bunu nişan masanıza da yansıtabilirsiniz. Bu noktada konsept için soft bir ton seçerek ilerleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renk çerçevesinde hoş bir ambiyans yaratarak sade-şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Böylelikle stilinizi en özel anınıza taşıyabilir, ruhunuza hitap edebilirsiniz. Evde yapılan nişan organizasyonları, dış mekanlarda yapılanlara oranla daha sade olur. Nişan yapacağınız alanı soft tonlarda balonlarla ve ince zariflikte süslerle müthiş bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Nişan masanızda yer verdiğiniz detaylar hem naif hem de şık olmalıdır. Abartıdan uzak olanlara bembeyaz çiçekleri ve dekoratif saksıları tavsiye etmekteyiz. Bu noktada ihtiyacınız olan çiçek malzemelerine toptan olarak sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Peki hangi çiçekleri öneriyoruz? Öncelikle orkideler tüm zerafetiyle masanızı taçlandırabilir. Eğer masada kullanmak istemiyorsanız uzun dekoratif vazoların içerisinde yer alan tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz güller de günün anlamına uygun saflıkta ve zerafette vücut bulmaktadır. Şık, zarif ve sade saksılar ile meç edilen beyaz gülleri masanızda kullanabilirsiniz. Nişan tepsinizi ise bu konsepte uygun bir biçimde seçebilirsiniz.

Sadeliği benimseyenler için küçük bir tüyo daha! Evinizde nişan töreni yapacaksanız illa duvarlarınızın her köşesini süslemenize gerek yok. Sadece nişan masasının arkasında kalan kısmı küçük ve zarif süslerle taçlandırabilirsiniz. Bu sayede arzu ettiğiniz sade şıklığa ulaşmanız mümkün olacaktır. Masanızda ise minik şamdanlar ve yumuşak dokuda simli tülleri tercih edebilirsiniz. Pasta seçimini ise beyaz olanlardan yana kullanırsanız istediğiniz naturel konsepti yakalayabilirsiniz. Belki etrafında gümüş mini draje çikolatalar kullanarak zarif ve etkili nüanslar yaratabilirsiniz.

Nişan Süsleme Malzemeleri Toptan Fiyat

Nişan süsleme malzemeleri alırken tercih ettiğiniz firma oldukça önemlidir. Güvenebileceğiniz ve kaliteli duruşuna emin olduğunuz firmalardan alışveriş yapmanızı önerebiliriz. Çünkü bu denli özel bir anda her detayın kalite ve şıklık barındırması gerekir. Hayal kırıklığı yaşamamak adına her şeyin dört dörtlük olmasını istiyorsanız rotanızı Çiçek Malzemeci’ye çevirebilirsiniz. Firma bilinirliği bu noktada en önemli kriterlerden biridir.

Çiçek Malzemeci olarak nişan süsleme malzemeleri kapsamında gereksinim duyduğunuz tüm aksesuar ve araç-gereçlere firmamızda yer veriyoruz. Kurdela makasından balonlara, simli tüllerden dekoratif aksesuarlara kadar tüm ayrıntıları önemseyerek, büyük bir titizlik ile tasarlıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ise deneyimlenmeye değer nitelikte! Özel anlarınızda şık nüanslara yer vermek ve nişan töreninizde gerçekleştireceğiniz organizasyon ile büyük bir sükse yaratmak istiyorsanız sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. 

Üstelik toptan alımlarınızda sizleri çeşitli fırsatlar bekliyor. Kalitesi bu kadar yüksek ve şıklığı göz kamaştıran nişan süsleme malzemelerini nereden uygun fiyat çerçevesinde temin edebilirim diye düşünmenize gerek kalmıyor. Hemen sayfamızda girerek, ürünlerimizi detaylı bir şekilde incelemeniz yeterli oluyor. Makul rakamlar doğrultusunda satış yapan firmamız, her daim sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve modern çizginin tek adresi olan Çiçek Malzemeci, uygun fiyat avantajı ile ürünlerinizi sizlerle buluşturuyor. En özel anlarınızdan olan nişan töreninizde davetlileri büyülemek istiyorsanız sayfamızdaki ışıltılı ve zarif malzemelere yönelmenizi öneririz.

Sepet