7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Kapı süslemek son zamanlarda çokça popüler olan bir trend. Özel günlerde ev sahipleri evlerinin kapılarını, doğum yapanlar hastane kapılarını, nişan ve söz gibi günlerde salonların kapılarını süslerler. Hatta evlerin iç kapıları da kızımın odası, oğlumun odası gibi farklı süslerle süslerler. Bu süslemeler için ise başlıca kapı süsleri kullanılmaktadır.

Kapı süslemeler, özel günleriniz için vazgeçilmezidir. Evinizin dışında ya da içerisinde kullanacağınız birbirinden farklı ve güzel  kapı süslerini, temin ederek ortamları renklendirebilirsiniz. Özellikle bebek ve çocuk odaları kapı süsleri sayesinde sevimli ve samimi bir ortam halini alır. Bu yüzden insanlar kapı süsleme işine büyük önem verir. 

Kapı süsleme malzemeleri, bu alanda en çok işe yarayan ve kolay bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayan malzemelerdir. Kurdeleler, yapıştırıcılar, fiyonklar, desenli kumaşlar, hasır ipler ve dahası kapı süslemenin vazgeçilmez malzemeleridir.

Kapı süsleri olarak karşımıza pek çok seçenek çıkar. İlk olarak yeni doğan çiçeği olan çiçekli ve parıltılı kapı süslerini inceleyelim. Yeni doğan çiçekleri hem kapı süslerine hem de hoşgeldin çiçeklerine verilen isimdir. Kapı süsleri, yeni doğan bebekler için renk renk yapay çiçeklerle süslenir. Bebeğin ismi ve tarihi içeren özel hoşgeldin tablalarıyla tamamlanır. Kız bebekler için her ne kadar pembe, erkek bebekler için mavi tercih edilse de renklere cinsiyet biçmek pek doğru değildir. Son zamanlarda hastanelerde ve evlerde yeni doğan kapı süsleri yoğun olarak tercih edilmektedir.  

Kapı Süsleri İçin Gerekli Olan Malzemeler

Kapı süslerinin günümüzde nasıl bir öneme sahip olduğunu, nasıl bir rağbet gördüğünü anlattık. Şimdi kapı süsleri için gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden bahsedeceğiz. Kapı süslerini toptan bir şekilde temin etmek mümkün. Organizasyon şirketleri hastane odalarını ve evleri süslerken kapı süslerinden yararlanırlar. 

Toptan kapı süsü temin edilmesi noktasında Çiçek Malzemecisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda pek çok çeşide sahip güçlü stoğumuz ile dev organizasyonlar için ürün temini sağlamaktayız. Kapı süsleme malzemelerine değinecek olursak kurdeleler ile başlayabiliriz.

Kurdeleler, kapı süslerinin olmazsa olmazıdır. Onlar son noktayı koyan, şıklık kazandıran malzemelerdir. Renk renk kurdeleler tercih edebileceğiniz gibi desenli kurdeleler de tercih edebilirsiniz. Yapıştırıcı ya da zımba yardımıyla onları kapı süslerine tutturabilirsiniz. 

Kapı süslerinin bir diğer malzemesi ise tüllerdir. Farklı renklerdeki tüllerin bir araya gelerek oluşturduğu ahenk hastane odası ya da ev kapılarını süsler. Tüllere şekil vererek ya da kapı süsü tablalarına onları sararak farklı kapı süsleri oluşturabilirsiniz. Evlerin dış kapısına asılan abartılı kapı süsleri, evlerde özel ve anlamlı bir gün olduğunu yansıtacaktır. Bu yüzden ev sahipleri anlamlı günlerinde mutlaka kapı süsleri tercih ederler.

Kişiye Özel Kapı Süsleri Hazırlamak Oldukça Kolay!

Eğer kişiye özel kapı süsleri hazırlamaktaysanız özel isim tablalarını tercih edebilirsiniz. Bebek kapı süsleri özellikle bu tablaya ihtiyaç duyar. Ebeveynler bebeklerinin isimlerini kapı süslerinde görmek isterler. Bundan dolayı kişiye özel kapı süsleri tercih ederler. Tercih edilen bu süsleri hazırlamak için gerekli olan tüm malzemeleri sitemizden bulabilirsiniz. Desen ve renk çeşitliliğinde kaybolacağınız ürünlerimiz arasından en çok satılanları filtreleyebilirsiniz

Kapı süsü fiyatları genel olarak uygundur. Çünkü malzemeleri uygun fiyatlı, yapımı kolaydır. Her kesimden insanın ulaşabildiği kapı süsleri, özel günlerde mutlaka tercih edilir. Bundan dolayı kapı süslerinin üretimi, tasarımı oldukça önemlidir. 

Kapı süsü modellerinde farklılık yakalamak, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamak istiyorsanız çeşitli malzemelerden yararlanmalısınız. Alışılmış malzemelerin dışında farklı çeşit ürünler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kapı süsü malzemesi denildiğinde çeşitliliğiyle, uygun fiyatı ve kalitesiyle akla ilk gelen firmamız özenli ve hızlı kargo seçeneğiyle de ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetinde de göz önünde olan Çiçek Malzemecisi firmamızda aradığınız her ürünü bulabilirsiniz.

Toptan Kapı Süsleri Çiçek Malzemecisi’nde!

Toptan kapı süsleri; evlere, odalara, otellere, hastanelere ve daha birçok yere girişte kullanılan süs malzemeleridir. Ortama sıcak ve zengin bir hava katar. Özellikle toplu yaşam alanlarında kullanılan kapı süsleri eşsiz görünümüyle insanların dikkatini çekmektedir. Pek çok farklı desen, renk ve çeşide sahip olan kapı süsleri pozitif enerji yaymasıyla ön plana çıkmaktadır.

Hastane odaları, otel odaları, dershane sınıfları gibi toplu yaşamın birleştiği yerlerde hem dekor amaçlı hem de işlevsel olması açısından kapı süsleri tercih edilmektedir. Toptan kapı süsleri sayesinde bu ihtiyaçlar uygun fiyata rahatlıkla giderilmektedir. Kapı süsler sade olabileceği gibi şatafatlı tasarımlara da sahip olabilmektedir. Tercih edilecek ortama göre kapı süs çeşitleri arasından seçim yapılabilmektedir.

Toptan kapı süsleri, gerek organizasyon şirketleri gerek toplu yaşama hitap eden alanların sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Toptan kapı süsü temini konusunda alanında öncü olan firmamız sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır. Çiçek Malzemecisi olarak toptan, kaliteli, farklı çeşitlere ve güçlü stoğa sahip kapı süsleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Sizler de toptan kapı süsleri aramaktaysanız ve farklılığı yakalamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz ya da sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eşsiz tasarımlara sahip, kaliteli, uzun süre kullanıma uygun, her zevke hitap edebilecek çeşitliliğe sahip kapı süsü modellerimizi toptan veya perakende bir şekilde satın alabilirsiniz. Hızlı ve korunaklı kargo sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Toptan kapı süsleme malzemeleri için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek!

Sepet