Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Muhteşem çiçek tasarımları hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ürün koleksiyonları içerisinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bir arada bulabilir ve dakikalar içerisinde sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. İncelediğiniz bu sayfada ise sizleri çiçekçi süngeri çeşitleri ile buluşturuyoruz. Ürün modellerini hemen detaylı bir şekilde gözden geçirmeye başlayın.

Almanya'dan ithal olan çiçekçi süngeri çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aklınıza gelebilecek tüm çiçek türleri ile bir arada kullanabileceğiniz ürün modelleri aranjmanların hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlamaya yönelik olarak  üretiliyor.  Aynı zamanda çiçekleri dilediğiniz gibi sabitlemenizi sağlayacak olan bu tasarımları en düşük fiyatlarla satın almak için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Hindistan'da üretilen çiçekçi süngerleri de  pratik bir şekilde göz atabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. Çiçek aranjmanlarında kullanılan  yeşilliklerin ve aynı zamanda çiçeklerin daha uzun süre diri görünümünü koruması için tercih edebileceğiniz tasarım seçenekleri arasından kullanım şeklinize uygun olan ölçüleri tercih edebilirsiniz. Koli olarak satışa sunduğumuz  çiçekçi süngerleri minimum fiyat avantajını da sizlere sunuyor.

En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Çiçekçi Süngeri Çeşitleri

Koli içerisinde 20 adet kullanıma hazır formda üretilmiş olan çiçekçi süngerleri yer alıyor. Küçük çiçek aranjmanları hazırlamak istediğinizde herhangi bir kesici malzeme kullanarak çiçekçi süngerlerini kesebilir ve dilediğiniz ölçüleri bu ürünlere kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda büyük çiçek aranjmanları için de birkaç farklı süngeri bir arada kullanma şansına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. İhtiyacınıza yönelik olarak sünger çeşitlerini yan yana ya da üst üste koyarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen ve kalitesini kanıtlamış olan markalar tarafından üretilen çiçekçi süngerlerini sitemizden temin etmeniz durumunda düşük fiyat avantajından ziyadesi ile faydalanmış oluyorsunuz. Sizlere yılın sadece belirli dönemlerinde değil yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede seçtiğiniz tasarımlar için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olabiliyor.  Ayrıca yüz güldüren ödeme kolaylıkları da ödeme sayfamızda sizi bekliyor. Şimdi ürünleri gözden geçirin ve sepetinizi doldurarak siparişinizi tamamlayın.

Sepet