7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Muhteşem çiçek tasarımları hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ürün koleksiyonları içerisinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bir arada bulabilir ve dakikalar içerisinde sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. İncelediğiniz bu sayfada ise sizleri çiçekçi süngeri çeşitleri ile buluşturuyoruz. Ürün modellerini hemen detaylı bir şekilde gözden geçirmeye başlayın.

Almanya'dan ithal olan çiçekçi süngeri çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aklınıza gelebilecek tüm çiçek türleri ile bir arada kullanabileceğiniz ürün modelleri aranjmanların hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlamaya yönelik olarak  üretiliyor.  Aynı zamanda çiçekleri dilediğiniz gibi sabitlemenizi sağlayacak olan bu tasarımları en düşük fiyatlarla satın almak için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Hindistan'da üretilen çiçekçi süngerleri de  pratik bir şekilde göz atabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. Çiçek aranjmanlarında kullanılan  yeşilliklerin ve aynı zamanda çiçeklerin daha uzun süre diri görünümünü koruması için tercih edebileceğiniz tasarım seçenekleri arasından kullanım şeklinize uygun olan ölçüleri tercih edebilirsiniz. Koli olarak satışa sunduğumuz  çiçekçi süngerleri minimum fiyat avantajını da sizlere sunuyor.

En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Çiçekçi Süngeri Çeşitleri

Koli içerisinde 20 adet kullanıma hazır formda üretilmiş olan çiçekçi süngerleri yer alıyor. Küçük çiçek aranjmanları hazırlamak istediğinizde herhangi bir kesici malzeme kullanarak çiçekçi süngerlerini kesebilir ve dilediğiniz ölçüleri bu ürünlere kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda büyük çiçek aranjmanları için de birkaç farklı süngeri bir arada kullanma şansına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. İhtiyacınıza yönelik olarak sünger çeşitlerini yan yana ya da üst üste koyarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen ve kalitesini kanıtlamış olan markalar tarafından üretilen çiçekçi süngerlerini sitemizden temin etmeniz durumunda düşük fiyat avantajından ziyadesi ile faydalanmış oluyorsunuz. Sizlere yılın sadece belirli dönemlerinde değil yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede seçtiğiniz tasarımlar için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olabiliyor.  Ayrıca yüz güldüren ödeme kolaylıkları da ödeme sayfamızda sizi bekliyor. Şimdi ürünleri gözden geçirin ve sepetinizi doldurarak siparişinizi tamamlayın.

Toptan Çiçekçi Süngeri

Bütün çiçekçiler çalışmalarında floristik sünger kullanmalıdır. Çiçek süngerleri değişik türde ve çeşitlerdeki çiçek kompozisyonlarının düzenlenmesi için kullanılmaktadır. Çiçeklerin doğru bir duruşa sahip olması için mutlaka kullanılması gerekmektedir. Çiçek süngeri köpüklü bir malzemedir. Kırılgan yapıdaki yapay çiçek saplarını tutmakta ve diğer çiçek kompozisyonlarının elementlerini içerebilmesini sağlamaktadır. Çiçek süngeri kullanmayı düşündüğünüz kabın ihtiyacı olduğu şekilde kolaylıkla kesilerek kullanıcılarına büyük rahatlık sağlamaktadır. Bu sebeple kullanımı oldukça kolaydır. 

Taze bitki ve çiçek kompozisyonlarını düzenlemek amacı ile genellikle yeşil bitki süngeri tercih edilmektedir. Özellikle çiçekçilik işleri ile uğraşıyorsanız ihtiyacınız olan en önemli malzemelerden bir tanesi bitki süngeridir. Çiçekleri sabitlemek amacı ile kullanılan bu ürün farklı tasarımda aranjmanların oluşmasında kolaylık sağlamaktadır. Sıklıkla kullanacağınız bu ürünü tekli almak yerine sitemizden toptan sipariş de verebilirsiniz. Toptan siparişler çiçekçi süngerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktır. Böylelikle çiçeklerinizi düzenlerken ihtiyacınız olan bitki süngerinden istediğiniz adete uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. 

Çiçekçi Süngeri Nerede Satılır?

Çok yönlü ve farklı tarzlarda aranjmanlar oluşturmak amacı ile özel olarak tasarlanmış araçlar kullanmak gerekmektedir. Çiçek süngerleri mevsimlere göre uyum içinde çiçekler, meyveler, sardunya yaprakları, gül seçkin çeşitleri ve diğer pek çok dekoratif öğe olmak üzere eşsiz tasarımlar oluşturmak için yardımcı olmaktadır. Çiçekçi süngerleri bitkileri doğru şekilde sabitlemeye yardımcı olmaktadır. 

Aranjmanların en güzel şekilde güzel gözükmesini sağlamak ve bitkilerin ahengine dikkat çekmek için aksesuar kullanımı büyük önem taşımaktadır. Sitemizde bulunan çiçekçilik ürünleri geniş bir yelpazede sizlere sunmaktayız. Profesyonel çiçekçiler bu aksesuarları sıklıkla tercih ederek çiçeklerine farklı tasarımlar katmaktadır. Çiçek süngeri de bu ürünler arasındadır. Çoğu çiçekler için floristik sünger kullanılmaktadır. Gözenekli bir yapası olan köpük birkaç farklı çeşit ve renkte olabilmektedir. Bilindiği gibi, çiçek süngeri dünyanın her yerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çoğu zaman bitki birleşimi için yeşil süngerler tercih edilmektedir. Bu süngerlerin herhangi bir miktardaki nemi emmede de eşsiz bir yeteneği bulunmaktadır. Çiçek süngerleri optimum boyutta ve şekilde kesilerek saksılara kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Çiçek süngerine sitemizden kolaylıkla ulaşarak gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Biten çiçek aranjmanı ile çevrenizdekileri mutlu edebilmek için oluşturulma esnasında sabitleme işlemini doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Çiçek süngeri yani denirfloristik köpük gözenekli ve yapay malzemesi ile bu görevi fazlası ile yerine getirmektedir. İçerisindeki bileşimler ile bitkilerin en güvenilir şekilde korunmasını da desteklemektedir. Çiçek süngerinde sunulan malzemenin en önemli ve ana avantajı, bitkilerin olabileceği optimum açıda tutmasıdır. Küçük orta ya da büyük her türlü saksı modelinde bu süngerler rahatlıkla kullanılmaktadır. Çiçek süngerlerinin en kalitesini sitemizden kolaylıkla sipariş ederek kullanabilirsiniz. Yeşil renkteki bitki süngeri, suyu mükemmel bir şekilde emmektedir. Böylelikle çiçekçiler bu süngeri canlı bitkiler ile beraber düzenlemektedirler. Ayrıca yalnızca sunu ya da kuru çiçeklerle kullanılabilen gri veya kahverengi süngerleri de görebilirsiniz. Farklı süngerler farklı çiçeklerle beraber kolaylıkla kullanılabilmektedir. 

Çiçek süngerinin yerleştirilmesi sırasında birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Süngerin tamamen kurumasına ve nemini kaybetmesine izin verilmemelidir. Eğer sünger kurursa ve nemini kaybederse çiçekler orijinal görünümünü kaybederek solabilmektedirler. Süngeri polietilen veya folyo ile sararak bunun önüne geçebilirsiniz. Süngerin sürekli ıslak kalmasını sağlamak için sarım sırasında sargının ağzını büktükten sonra şırınga yardımı ile suyu enjekte edebilirsiniz.

Sepet