Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Özel günlerin vazgeçilmez inceliklerinden olan çiçekler, birçok görünüm ve tasarımla karşımıza çıkmaktadır. Hayatınızda özel bir yere sahip olan kişiye ithaf edeceğiniz çiçeğin, türü kadar ambalajı ve sunumu da oldukça önem arz etmektedir. Çünkü tercih edeceğiniz çiçek ne kadar göz alıcı olursa olsun, kaliteli ve şık bir şekilde ambalajlanıp süslenmediği sürece yetersiz kalacaktır. Bu yüzden çiçeğin sunumu, en az görünümü kadar büyük bir öneme sahiptir. Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, çiçekte yer alması gereken her detay düşündüğü gibi çiçekçi elyafı odağında da hizmet vermektedir.

Bir çiçek, ambalaj ve süsleme konusunda ne kadar güçlü olursa o kadar şık bir görünüme ulaşır. Tercih edeceğiniz çiçek çeşitli aksesuarlarla taçlandırılmazsa, eksik kalacaktır. İthaf edeceğiniz kişiyi büyülemek istiyorsanız, aldığınız çiçeği mutlaka şık bir şekilde ambalajlatmanız gerekmektedir. Bu noktada markamız, bir çiçekte gerekli olan her aksesuar ve malzemeyi kalitesi ile harmanlayarak hizmetinize sunmaktadır. Çiçek ambalaj malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen çiçekçi elyafı, Elyaf Buketlik odağında markamızda yer almaktadır. Canlı renkleri sevenler için sarı, yeşil, mavi, lacivert, bordo, kırmızı, pembe gibi seçenekleriyle vücut bulmaktadır. Bunun yanı sıra tercihi soft tonlardan yana olanlar için; beyaz ve sütlü kahve renkleriyle taçlandırılmaktadır. 20 m uzunluğunda ve 70 cm eniyle her konsepte uyumluluk gösteren formuyla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Dekoratif olarak da şıklık gösteren bu elyaflar, kullanıldığı her bukete bambaşka bir aura kazandıracak cinsten. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra su geçirmeme avantajını da beraberinde getirmektedir.

Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, çiçek kapsamında gerekli olan her detaya tüm incelikleriyle yer vermektedir. Tüm ürünlerinde olduğu gibi çiçekçi elyafı odağında da geniş renk yelpazesi ve kaliteli dokuları bünyesinde barındırmaktadır. Bunların yanı sıra modern ve popüler ürünlerini şıklıkla harmanlamaktadır. Çiçeklerinizi eşsiz detaylarla taçlandırmak için sayfamızda yer alan tüm ambalaj ve aksesuarların detaylarına ulaşmanız sadece bir tık uzağınızda!

Sepet