7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Özel günlerin vazgeçilmez inceliklerinden olan çiçekler, birçok görünüm ve tasarımla karşımıza çıkmaktadır. Hayatınızda özel bir yere sahip olan kişiye ithaf edeceğiniz çiçeğin, türü kadar ambalajı ve sunumu da oldukça önem arz etmektedir. Çünkü tercih edeceğiniz çiçek ne kadar göz alıcı olursa olsun, kaliteli ve şık bir şekilde ambalajlanıp süslenmediği sürece yetersiz kalacaktır. Bu yüzden çiçeğin sunumu, en az görünümü kadar büyük bir öneme sahiptir. Kullanacağınız malzemenin kalitesi çiçeğinizin olduğundan çok daha farklı bir görünme kavuşmasını sağlayacaktır. Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, çiçekte yer alması gereken her detay düşündüğü gibi çiçekçi elyafı odağında da hizmet vermektedir. En kaliteli çiçekçi elyaflarını uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.  

Bir çiçek, ambalaj ve süsleme konusunda ne kadar güçlü olursa o kadar şık bir görünüme ulaşır. Tercih edeceğiniz çiçek çeşitli aksesuarlarla taçlandırılmazsa, eksik kalacaktır. İthaf edeceğiniz kişiyi büyülemek istiyorsanız, aldığınız çiçeği mutlaka şık bir şekilde ambalajlatmanız gerekmektedir. Bu noktada markamız, bir çiçekte gerekli olan her aksesuar ve malzemeyi kalitesi ile harmanlayarak hizmetinize sunmaktadır.

Çiçek ambalaj malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen çiçekçi elyafı, Elyaf Buketlik odağında markamızda yer almaktadır. Canlı renkleri sevenler için sarı, yeşil, mavi, lacivert, bordo, kırmızı, pembe gibi seçenekleriyle vücut bulmaktadır. Bu canlı renklerle çiçeklerinize daha şık tasarımlar kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra tercihi soft tonlardan yana olanlar için; beyaz ve sütlü kahve renkleriyle taçlandırılmaktadır. Soft renkler çiçeklerinizin pastel tonlarında görünmesini sağlayacaktır. Bu pastel tonları daha sade görünümü sevenlerin tercih ettiği renklerdir. 20 m uzunluğunda ve 70 cm eniyle her konsepte uyumluluk gösteren formuyla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Dekoratif olarak da şıklık gösteren bu elyaflar, kullanıldığı her bukete bambaşka bir aura kazandıracak cinsten. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra su geçirmeme avantajını da beraberinde getirmektedir.

 Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, çiçek kapsamında gerekli olan her detaya tüm incelikleriyle yer vermektedir. Tüm ürünlerinde olduğu gibi çiçekçi elyafı odağında da geniş renk yelpazesi ve kaliteli dokuları bünyesinde barındırmaktadır. Bunların yanı sıra modern ve popüler ürünlerini şıklıkla harmanlamaktadır. Çiçeklerinizi eşsiz detaylarla taçlandırmak için sayfamızda yer alan tüm ambalaj ve aksesuarların detaylarına ulaşmanız sadece bir tık uzağınızda. 582

Elyaf Nedir?

Elyaf; lif kelimesinin çoğul eki almış, Arapça kökenli bir kelimedir. Elyafın en çok kullanılan malzemelerden biri olması gerilebilir ve bükülebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca elyafın birbiri üzerine de kolaylıkla yapışabilme özelliği bulunmaktadır. Boyu enine oranla daha uzun olan renkli ya da renksiz lif topluluğuna elyaf denilmektedir. 

Madeni kaynaklardan elde edilmekte olan doğal elyaflar olduğu gibi kimyasal yöntemlerle elde edilen elyaflar da bulunmaktadır. Buketlerinizin ya da hediyelerinizin daha dolgun gözükmesi için üretim sürecinde bir takım dolgu malzemeleri yerleştirilen elyafa ise silikonlu elyaf denilmektedir. Gramajı arttığında elyafın cm üzerinden kalınlığı da artmaktadır. Kullanılacak ürüne bağlı olarak ince ya da kalın gramaj tercih edilebilmektedir. Buketlik elyaflar için ise standart olarak belirli gramajlarda üretim yapılmaktadır. Sitemizden buketleriniz için en kaliteli ve en uygun elyafları gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. 

Toptan Çiçek Elyafı

Çiçekler özel günlerimizin en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Çiçekler güzel görüntüleri ile hastalık, taziye gibi hüzünlü günlere eşlik ettikleri gibi düğün, nişan, doğum günleri gibi mutlu özel günlere de eşlik etmektedirler. Bu günlere eşlik eden farklı çiçekler farklı süslemeler ile anlam kazanmaktadırlar. Çiçeklerin birbirinden farklı gözükmesini sağlayan tasarımlar aksesuarlar sayesinde ortaya çıkmaktadır. Bu aksesuarların doğru bir şekilde kullanımı çiçeğe anlam kazandırarak karşınızdaki kişiye büyülemeye yardımcı olacaktır.

Çiçek elyafları bu durumda devreye girerek ihtiyaçları gidermektedir. Geniş renk skalasına sahip bu elyafları kullanarak çiçeklere sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bir çiçekçi dükkânına sahipseniz sizi rakipleriniz karşısında ön plana çıkaracak en önemli konu çiçeğe uyguladığınız tasarımlar olacaktır. Yapacağınız farklı tasarımlar müşterilerinizin sizleri tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biridir. Bu konuda da sitemiz sizler için en kaliteli elyafları hizmetinize sunmaktadır. Çiçekleri kullanarak iş yapmaktaysanız ürünleri tekli almak yerine toptan almak sizlere hem vakit hem de bütçenize uygunluk kazandıracaktır. Toplu yapacağınız alışverişlerle daha uygun fiyatlara alacağınız çiçek elyaflarını farklı tasarımlar hazırlamak için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sepet