Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek, özel günlerin en vazgeçilmez parçalarından biridir.  Zerafeti ve naifliği ile sevdiklerinize sunabileceğiniz en nadide hediyedir. Bu noktada çiçeği kime ithaf edeceğiniz çok önemlidir. Çünkü her çiçeğin bir anlamı vardır ve hediye ettiğiniz kişinin hayatınızdaki yeri çok önemlidir. Çiçek alırken türünün ve renginin yanı sıra ambalajı da çok özel olmalıdır. Bir çiçeğin şık görünümü, tamamen özenle hazırlanmış ambalajından kaynaklanmaktadır. İşte tam da bu noktada Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, birbirinden şık geniş ürün yelpazesi ile çiçek ambalaj malzemeleri kapsamında satış gerçekleştirmektedir.

Markamızın bünyesinde barındırdığı kaliteli ve popüler çiçek ambalaj malzemeleri, en ince detayına kadar düşünülerek hizmetinize sunulmaktadır. Çiçeğin en güzel görünümlerinden olan buket, firmamızda bulunan buketlik kağıtlar ile eşsiz bir şıklığa ulaşıyor. Gold, yeşil, kırmızı, bordo, beryaz, mavi ve soft tonlar ile vücut bulan bu kağıtlar, tercih ettiğiniz çiçekler ile meç edildiğinde bambaşka bir aura yaratıyor.Bunun yanı sıra  dekoratif bir görünüm sunan grogren kurdelalar, zerafeti ve geniş renk skalasıyla çiçek buketlerinize zerafet kazandırıyor. Düğün,nişan,doğum günü,sevgililer günü gibi birçok özel günü taçlandıran çiçekler, markamızda bulunan çiçek ambalaj malzemeleri ile bir araya geldiğinde göz alıcı bir görünüme ulaşıyor. Şıklığı ve kullanım avantajıyla vücut bulan yuvarlak kutu, içerisine hem çiçek hem de hediye koyma işlevselliğini bünyesinde barındırıyor. Dekoratif olarak da kullanılabilen bu kutular, geniş renk yelpazesiyle harmanlanıyor. Çiçek armağan edeceğiniz yakınınıza, duygularınızı somut ve kalıcı bir şekilde dile getirmek isterseniz, çiçeğin arasına konulan not kartları, markamızda çeşitli renk seçeneğiyle sizleri bekliyor. Simli tüller ve kalp kadife çubuklar, ışıltılı şıklığı ile çiçeklerinizin bambaşka bir görünüme imza atmasına etken olacak cinsten.

Markamızda yer alan naturel kaplamalı çiçek teli, tergal tül, makara inci, doğal mandallar ve dekoratif mandallar ile çiçekleriniz eşsiz bir auraya bürünecek. Çiçek ambalaj malzemeleri odağında tüm detayları incelikle düşünen Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, hizmetinize sunduğu geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt buluyor. Birbirinden farklı ürünlerimizi incelemeniz için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.

Sepet