7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek, özel günlerin en vazgeçilmez parçalarından biridir.  Zerafeti ve naifliği ile sevdiklerinize sunabileceğiniz en nadide hediyedir. Bu noktada çiçeği kime ithaf edeceğiniz çok önemlidir. Çünkü her çiçeğin bir anlamı vardır ve hediye ettiğiniz kişinin hayatınızdaki yeri çok önemlidir. Çiçek alırken türünün ve renginin yanı sıra ambalajı da çok özel olmalıdır. Bir çiçeğin şık görünümü, tamamen özenle hazırlanmış ambalajından kaynaklanmaktadır. İşte tam da bu noktada Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, birbirinden şık geniş ürün yelpazesi ile çiçek ambalaj malzemeleri kapsamında satış gerçekleştirmektedir.

Markamızın bünyesinde barındırdığı kaliteli ve popüler çiçek ambalaj malzemeleri, en ince detayına kadar düşünülerek hizmetinize sunulmaktadır. Çiçeğin en güzel görünümlerinden olan buket, firmamızda bulunan buketlik kağıtlar ile eşsiz bir şıklığa ulaşıyor. Gold, yeşil, kırmızı, bordo, beryaz, mavi ve soft tonlar ile vücut bulan bu kağıtlar, tercih ettiğiniz çiçekler ile meç edildiğinde bambaşka bir aura yaratıyor. Bunun yanı sıra  dekoratif bir görünüm sunan grogren kurdelalar, zerafeti ve geniş renk skalasıyla çiçek buketlerinize zerafet kazandırıyor.

Düğün,nişan,doğum günü,sevgililer günü gibi birçok özel günü taçlandıran çiçekler, markamızda bulunan çiçek ambalaj malzemeleri ile bir araya geldiğinde göz alıcı bir görünüme ulaşıyor. Şıklığı ve kullanım avantajıyla vücut bulan yuvarlak kutu, içerisine hem çiçek hem de hediye koyma işlevselliğini bünyesinde barındırıyor. Dekoratif olarak da kullanılabilen bu kutular, geniş renk yelpazesiyle harmanlanıyor.

Çiçek armağan edeceğiniz yakınınıza, duygularınızı somut ve kalıcı bir şekilde dile getirmek isterseniz, çiçeğin arasına konulan not kartları, markamızda çeşitli renk seçeneğiyle sizleri bekliyor. Simli tüller ve kalp kadife çubuklar, ışıltılı şıklığı ile çiçeklerinizin bambaşka bir görünüme imza atmasına etken olacak cinsten.

Markamızda yer alan naturel kaplamalı çiçek teli, tergal tül, makara inci, doğal mandallar ve dekoratif mandallar ile çiçekleriniz eşsiz bir auraya bürünecek. Çiçek ambalaj malzemeleri odağında tüm detayları incelikle düşünen Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, hizmetinize sunduğu geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt buluyor. Birbirinden farklı ürünlerimizi incelemeniz için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.

Toptan Çiçek Ambalaj Malzemeleri

Çiçekler, çeşitli ambalaj ve süslemelerle bir araya geldiğinde çok daha farklı bir hava kazanır. Çiçekler için ambalaj tercihi yaparken firmamızı ziyaret edebilir ve birçok çeşit arasından en özel bulduğunuzu seçebilirsiniz. Çiçek ambalaj malzemeleri arasında en popüler olanlardan biri kurdelalardır. Markamızı incelediğinizde renk renk ve farklı biçimlerde kurdelalara rastlayabilirsiniz. Gösterişli bir çiçek ambalajı yapmak isteyenler için en uygun kurdelalar, saten kurdelalardır. Çiçek Malzemeci olarak sizler için en popüler kurdela çeşitlerini sunuyoruz. 

Çiçek ambalaj malzemeleri arasında son zamanlarda sıklıkla tercih edilen buketlik kağıtlar da çiçeğin adeta baştan yaratılmasını sağlıyor. Buketlik kağıtlar çiçeğin dış görünüşünü oldukça etkileyen malzemelerdir. Bu sebepten ötürü kullanılacak olan buketlik kağıtların çiçeği oldukça iyi yansıtması gerekir. Buketlik kağıtları tercih ederken kalitesine ve çeşitlerine dikkat edilmelidir. Firmamız en kaliteli çiçek ambalaj malzemelerini birçok çeşidi ile sunuyor. Çiçek ambalaj malzemelerinden bir diğeri ise krep kağıtlardır. Krep kağıtlar, çiçeklere son derece doğal bir hava kattığı için günümüzde oldukça popüler bir hâle geldi. Krep kağıtların en büyük avantajlarından biri ise her türlü çiçek aranjmanına yakışıyor olmasıdır. Dolayısıyla tüm seçeneklerde krep kağıtları oldukça uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Çiçek buketi yapmak için bazı malzemeler öne çıkar. Çiçek buketi için gereksinim duyulan malzemelerden biri yapıştırıcılardır. Yapıştırıcılar sayesinde küçük dekoratif aksesuarları ambalajlar üzerine yerleştirebilirsiniz. Yapıştırıcıları, firmamız üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Çiçek buketi için önemli olan bir diğer malzeme ise çiçek telidir. Firmamız bünyesinde yer alan teller, son derece doğal yapısıyla buket yapımında en büyük yardımcınız olabilir. Aynı zamanda firmamız, çiçek ambalaj malzemelerini toptan bir şekilde temin ettiğinizde çeşitli kampanyalar ve indirimler sunar. Bu noktada sitemizden toptan çiçek ambalaj malzemeleri almak son derece kârlı olacaktır. 

Çiçeğin güzelliğinin ambalaj malzemeleri ile daha da artması, bu malzemelerin toptan alınmasındaki en büyük nedendir. Çiçek ambalaj malzemeleri, çiçeği adeta baştan yaratır ve çiçeğin ruhunu daha iyi yansıtır. Çiçek Malzemeci olarak sizlere en güzel çiçekleri en kaliteli aranjmanlarla bütünleştirme fırsatı veriyoruz. Firmamız üzerinden toptan bir şekilde temin edebileceğiniz çiçek ambalaj malzemeleri hem daha uygun fiyatlı oluyor hem de birçok malzemeye sahip olmuş oluyorsunuz. Dolayısıyla birbirinden farklı dokuya ve renge sahip malzemelerle çiçeklerinizin havasını değiştirmek artık çok kolay. Firmamız üzerinden çiçek ambalaj malzemeleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve oldukça kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepet