Bize Ulaşın

7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek, özel günlerin en vazgeçilmez inceliklerinden biridir. Birçok görünümü ve tasarımı ile karşımıza çıkan çiçekler, zerafeti ile sevdiklerinize ithaf edebileceğiniz nadide hediyelerin başında gelmektedir. Fakat tercih edeceğiniz çiçeğin türü o kadar, ambalajı ve süslemesi de kusursuz olmalıdır. Bir çiçek ne kadar güzel olursa olsun, şık bir ambalajla harmanlanmadığı sürece yetersiz kalacaktır. Bu noktada Sertkaya Çiçek ve Ambalaj malzemeleri, çiçek aksesurlarında geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra bağ makasları gibi ambalaj ve süsleme konusunda gerekli olan her detaya yer vermektedir.

Bağ makası, budama makası olarak da adlandırılmaktadır. Dal ve çiçek sapı gibi ürünlerde budama işlevi ile kullanabileceğiniz güçlü ve kaliteli formuyla markamızda vücut bulmaktadır. Normal(yaş-ıslak) çiçek saplarının yanı sıra, kuru çiçek sapları ve dalları budamanızda en güvenilir ve en etkili aletlerden biridir. Markamızda yer alan bağ makasları, kalitesi ile tüm çiçekçilerin tercih odağı oluyor.

Çiçeklerinizi istediğiniz boyut ve forma getirmeniz, bu ürün sayesinde çok daha kolay bir hale geliyor. Kullanım konforu ve sağlamlığı ile çiçeklerinizi güvenle budamanızda en büyük destekçiniz oluyor. Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bağ makası gibi ihtiyaç duyulan tüm parçaların yanı sıra, çiçek kapsamında dekoratif duran her aksesuarı bünyesinde barındırmaktadır.

Ürünlerinde hem kalite hem de şıklıağa yer vermektedir. Sadece bağ makası, bantlar ve iğneler değil, dekoratif görünümlü kraft, renkli buket ambalajları, mantarlar, uğur böcekleri ve kutulara da yer vermektedir. Özel günlerinizde eşsiz çiçek malzeme ve aksesuarlarıyla etkili dokunuşlar yaratan markamız, her ürününde sağlamlığın ve kalitenin garantisini vererek, şık detaylarla harmanlamaktadır.

Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bir çiçekte ihtiyaç duyulan tüm gerekliliklere büyük bir titizlik ile yer vermektedir. Çiçek içerisinde yer alan minimal detaylara ve ışıltılara kalitesi ile şıklık kazandırmaktadır. Bilindiği üzere çiçek, ambalajı olmadığı sürece eksik kalacaktır. Bu noktada markamızda yer alan ürünler, çiçeklerinizin en güçlü tamamlayıcılarından olacak cinsten. Aksesuar dışında çiçek ve dal budamaları için gerekli bağ makasları odağında da satış gerçekleştirmektedir. Üstelik kaliteyi de beraberinde getiren bu ürünlerde, uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor. Sayfamızda yer alan ürünleri tüm detaylarıyla inceleyerek bizlerle iletişime geçmeniz artık bir tık uzağınızda!

Sepet