7/24 Sipariş

Hızlı Teslimat

çiçek malzemeci

Çiçek, özel günlerin en vazgeçilmez inceliklerinden biridir. Birçok görünümü ve tasarımı ile karşımıza çıkan çiçekler, zerafeti ile sevdiklerinize ithaf edebileceğiniz nadide hediyelerin başında gelmektedir. Fakat tercih edeceğiniz çiçeğin türü o kadar, ambalajı ve süslemesi de kusursuz olmalıdır. Bir çiçek ne kadar güzel olursa olsun, şık bir ambalajla harmanlanmadığı sürece yetersiz kalacaktır. Bu noktada Sertkaya Çiçek ve Ambalaj malzemeleri, çiçek aksesurlarında geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra bağ makasları gibi ambalaj ve süsleme konusunda gerekli olan her detaya yer vermektedir.

Bağ makası, budama makası olarak da adlandırılmaktadır. Dal ve çiçek sapı gibi ürünlerde budama işlevi ile kullanabileceğiniz güçlü ve kaliteli formuyla markamızda vücut bulmaktadır. Normal(yaş-ıslak) çiçek saplarının yanı sıra, kuru çiçek sapları ve dalları budamanızda en güvenilir ve en etkili aletlerden biridir. Markamızda yer alan bağ makasları, kalitesi ile tüm çiçekçilerin tercih odağı oluyor.

Çiçeklerinizi istediğiniz boyut ve forma getirmeniz, bu ürün sayesinde çok daha kolay bir hale geliyor. Kullanım konforu ve sağlamlığı ile çiçeklerinizi güvenle budamanızda en büyük destekçiniz oluyor. Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bağ makası gibi ihtiyaç duyulan tüm parçaların yanı sıra, çiçek kapsamında dekoratif duran her aksesuarı bünyesinde barındırmaktadır.

Ürünlerinde hem kalite hem de şıklıağa yer vermektedir. Sadece bağ makası, bantlar ve iğneler değil, dekoratif görünümlü kraft, renkli buket ambalajları, mantarlar, uğur böcekleri ve kutulara da yer vermektedir. Özel günlerinizde eşsiz çiçek malzeme ve aksesuarlarıyla etkili dokunuşlar yaratan markamız, her ürününde sağlamlığın ve kalitenin garantisini vererek, şık detaylarla harmanlamaktadır.

Sertkaya Çiçek ve Ambalaj Malzemeleri, bir çiçekte ihtiyaç duyulan tüm gerekliliklere büyük bir titizlik ile yer vermektedir. Çiçek içerisinde yer alan minimal detaylara ve ışıltılara kalitesi ile şıklık kazandırmaktadır. Bilindiği üzere çiçek, ambalajı olmadığı sürece eksik kalacaktır. Bu noktada markamızda yer alan ürünler, çiçeklerinizin en güçlü tamamlayıcılarından olacak cinsten. Aksesuar dışında çiçek ve dal budamaları için gerekli bağ makasları odağında da satış gerçekleştirmektedir. Üstelik kaliteyi de beraberinde getiren bu ürünlerde, uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor. Sayfamızda yer alan ürünleri tüm detaylarıyla inceleyerek bizlerle iletişime geçmeniz artık bir tık uzağınızda!

Toptan Bağ Makası

Bağ makası, hem ağaç hem çiçek bakımında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Temin ettiğiniz çiçeği daha iyi kesmeye yarayan bu malzeme ile çiçeğe herhangi bir zarar vermeden budama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan doğru bağ makasını seçmektedir. Mesela ağaç budamak için kullanılan bağ makası ile çiçek budamak için kullanılan bağ makası aynı olmayabilir. Kırılgan ve naif yapıya sahip çiçekler için daha hafif bir bağ makası kullanarak çiçeği hafif dokunuşlarla istediğiniz hale getirebilirsiniz. Ayrıca bağ makası, çiçek buketi yapımında son derece öne çıkan bir malzemedir. Çiçeklerin sap kısımlarından biraz kesme ve budama işlemleri için tercih edilen bağ makaslarının her türlüsüne firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bağ makasının hangi türünün tercih edileceği kişisel bir tercih olsa da çiçeğe en uygun olanını tercih etmek doğru olacaktır. Bunların yanı sıra farklı yapıda bağ makasları, bazı faydalar sağlar. Son derece işlevsel bağ makasları ile budama alanında profesyonelleşmek, çiçeklerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde gelişmelerine yardımcı olur. Doğru bağ makasları ile yapılan budama işlemleri sonucu bitkileriniz, en güzel şekilde çiçek açar. Bağ makasının bitki gelişimi için ne kadar önemli olduğundan bahsettik. Çiçeklerinizi budamak için tercih ettiğiniz bağ makaslarının kalitesi de çok önemlidir. Firmamız üzerinden bizlere ulaşarak kaliteli bağ makaslarına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bağ makaslarının birbirinden farklı birçok çeşidi vardır. Ayrıca bu makasların sap kısmı da birbirinden farklıdır. Sol elini kullanan ve eli küçük olan kişiler için özel tasarım, tutamakları bulunan bağ makasları vardır. Bağ makaslarında yer alan kilitleme özelliği ile makasın daha iyi kesmesini sağlayabilirsiniz. Bağ makaslarının kulp kısımlarına konumlandırılmış olan mandallar kesim işlemini daha pratik bir hâle getirir. Böylelikle uzun süre boyunca budama işlemi yapacak kişilere büyük bir rahatlık sağlanmış olur. Bağ makaslarından beklenilen sonucun alınması için makasın keskin olması oldukça önemlidir. Bağ makasınız keskin değilse bileme işlemi ile keskin hâle getirebilirsiniz.

Toptan bağ makasları temin etmek çok daha avantajlıdır. Çünkü birçok çiçek çeşidi için farklı makas kullanıldığından birçok makas çeşidini aynı anda temin etmek daha az maliyetli olacaktır. Çiçek Malzemeci olarak sizlere toptan bağ makası alışverişinin avantajlarını sunuyoruz. Firmamız üzerinden temin edebileceğiniz bağ makasları ile hem kaliteden hem ucuzluktan faydalanmış olursunuz. Toptan bağ makasları ile uygun fiyatlarla alabileceğiniz sitemiz üzerinden birçok çiçek malzemesine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sepet