Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cicekmal/public_html/db.php on line 23
Çiçek Malzeme

Kullanım Şartları

Cicekmalzemeci.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

Cicekmalzemeci.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Cicekmalzemeci.com’da geçerlidir.

Çiçek Malzemeci, Cicekmalzemeci.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Cicekmalzemeci.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Cicekmalzemeci.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Cicekmalzemeci.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız. Cicekmalzemeci.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Çiçek Malzemeci’nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve Havale/EFT ödemesi yapıldığında Cicekmalzemeci.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Çiçek Malzemeci, Cicekmalzemeci.com’da satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Stokta olmayan ürünlerin tedarik edilmesi gerekmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, tedariğin gerçekleştirilemediği durumlarda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Cicekmalzemeci.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.